× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Aktualności
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
Kochani Parafianie, Drodzy Goście!
Uroczystość Narodzenia Pańskiego to święto naszej wiary, nadziei i miłości. Z tej okazji, życzę wszystkim wspaniałych Świąt i dobrych przeżyć, płynących ze spotkań z drugim człowiekiem. Życzę też obfitego Bożego błogosławieństwa, głębokiej, świątecznej radości, prawdziwego pokoju serca, dobrego zdrowia oraz wiele ludzkiej życzliwości. Niech Matka Boża pełna łaski, wstawia się za nami przez wszystkie dni Roku Pańskiego 2018.

proboszcz parafii ks. kanonik Jerzy Pawelczyk

Kochani Parafianie, Drodzy Goście!
Na Święta Bożego Narodzenia, przyjmijcie proszę – Drodzy Parafianie i Szanowni Goście z serca płynące życzenia. Niech Dzieciątko Boże, szczególnie w tym świątecznym czasie, obficie Wam błogosławi, udzieli pokoju, radości i wszystkie serca wypełni miłością. Przede wszystkim jednak, niech Boże Narodzenie dokona się w nas i przynosi trwałe owoce w naszym życiu.

ks. wikariusz Jerzy Piątkowski

Kochani Parafianie!
Przyjmijcie proszę życzenia jak najlepszego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Niech czas Świąt będzie dla Was okazją do zatrzymania się i pochylenia nad tą wielką tajemnicą, jaką jest przyjście na świat Bożej Dzieciny. Niech Jezus obdarzy Was wszelkimi nadchodzącymi łaskami w nadchodzącym 2018 roku.

ks. wikariusz Paweł Wisła

Drodzy Czytelnicy i Mili Goście!
Niech Narodzona Dziecina otwiera ludzkie serca na: wiarę, która dodaje sił, na nadzieję, która rozjaśnia mroki, na miłość, która wszystko wzmacnia. Wspólnych chwil spędzonych w łączności z Bogiem i bliskimi przy świątecznym stole w jedności, zgodzie i z kolędą na ustach życzy

Redakcja Tygodnika „Vox Populi Novostaviensis”
Dodano 24 Dec 2017 przez Redaktor
Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl