× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 12 X 2017 R. XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – O ZDROWIE I BOŻE BŁOG. DLA RODZICÓW JADWIGII I CZESŁAWA
8.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA ŚP. MIECZYSŁAWA POLESZAK
10.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 10
10.00 – ZA + RODZICÓW: MARIĘ, JÓZEFA KONECKICH I RODZEŃSTWO
11.30 – ZA + ZOFIĘ I STEFANA KORYCKICH ORAZ SIOSTRĘ ALINKĘ I ZM. Z RODZINY KORYCKICH I SETA
13.00 – ZA + HENRYKĘ PAWLAK W 9 ROCZ. ŚM. ORAZ MIECZYSŁAWA PAWLAK W 2 ROCZ. ŚM. 13.00 – ZA + JANUSZA BERNACKIEGO W 16 ROCZ. ŚM. ORAZ STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
18.00 – ZA + RODZICÓW: KLARĘ I STANISŁAWA BEDNARZ ORAZ ZOFIĘ, JANA KRUK I ZBIGNIEWA BEDNARZ

PONIEDZIAŁEK 13 XI 2017R. WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA PIERWSZYCH MĘCZĘNNIKÓW POLSKI
6.30 – ZA + ROZALIĘ LECHOWSKĄ W 4 ROCZ. ŚM. ZA ZBIGNIEWA I WŁADYSŁAWA LECHOWSKICH I ZM. RODZICÓW I BRACI
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 11
18.00 – ZA + REGINĘ PĘTAL

WTOREK 14 XI 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + STANISŁAWA BEDNARSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 12
18.00 – ZA + DAMIANA WILAN W 1 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 15 XI 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + STANISŁAWA BEDNARSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 13
18.00 – ZA + BOGUMIŁĘ I GERTRUDĘ PELOWSKIE, EDMUNDA, PAWŁA JANA I HENRYKA PELOWSKIEGO ORAZ JUTTĘ I WIESŁAWA OTRĘBA

CZWARTEK 16 XI 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + STANISŁAWA BEDNARSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 14
18.00 – ZA + ZBIGNIEWA BERNACKIEGO W 16 ROCZ. ŚM. JEGO RODZICÓW ORAZ ZBIGNIEWA ZABŁOCKIEGO

PIĄTEK 17 XI 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY
6.30 – ZA + STANISŁAWA BEDNARSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANINĘ CYMAŃSKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 15

SOBOTA 18 XI 2017 R. WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY DZIEWICY I MĘCZENNICY
6.30 – ZA + STANISŁAWA BEDNARSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 16
18.00 – O ZDROWIĘ DLA EWY MĄKOSA PRZEZ WSTAWIENNICTWO M.B. N. POMOCY
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 19 X 2017 R. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + ROMANA KOWNACKIEGO I ZM. Z RODZINY KOWNACKICH
8.00 – ZA + MARIANNĘ I ZDZISŁAWA MYŚLIŃSKICH
10.00 – GREGORIANKA SKŁADKOWA 17
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + STANISŁAWĘ BOROWSKĄ, JANA I SYNA JANA INTEN. OD SYNÓW
13.00 – ZA + MARIANNĘ, STEFANA, WŁADYSŁAWĘ, JANA, MAŁGORZATĘ I ROMANA POLOWSKICH, ADAMA POLOSKIEGO, STANISŁAWĘ I ROMANA ADAMCZYK 13.00 – ZA + MĘŻA JANA SOWIŃSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO INTEN. OD KOLEGÓW I KOLEŻANEK
Dodano 13 Nov 2017 przez Redaktor
NIEDZIELA 29 X 2017 R. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA
7.00 – ZA + ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZA W ROCZNICĘ ŚMIERCI I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZINY
8.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 25
10.00 – O ZDROWIE I BOŻE BŁOG. DLA TOMKA Z OKAZJI 8 URODZIN
10.00 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO - DAR OD UCZ.POGRZ.
11.30 – ZA + ZA KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 11 ROCZ. ŚM. JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JÓZEFA WOJTAS ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWOZ OBOJ. STRON 13.00 – ZA + JANA SADŁOCHA W 15 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + JANA SIWEK W 6 ROCZ. ŚM. I ZMARŁYCH Z RODZINY SIWEK I KASZUBA
18.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM ORAZ RODZICÓW I BRACI

PONIEDZIAŁEK 30 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO DAR OD UCZ.POGRZ.
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 26

WTOREK 31 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO DAR OD UCZ.POGRZ.
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 27
18.00 – ZA + KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO W 23 ROCZ. ŚM. ORAZ SYNÓW ANTONIEGO, TADEUSZA I ZENONA

ŚRODA 1 XI 2017R. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 – ZA + DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA DUSZĘ ŚP. BOGUMIŁĘGRUDA W 2 ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + CECYLIĘ PŁOCKĄ, MARIANNĘ JASTRZĘBSKĄ, BRATA HENRYKA ORAZ RODZICÓW: MARIANNĘ I JÓZEFA ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
8.00 – ZA + ZMARŁYCH Z RODZINY JAZGARA I PALEŃ
10.00 – ZA + ADAMA OPAŁKA W 10 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 28
10.00 – ZA + ZA MIROSŁAWĘ KLIMZA W 3 ROCZ. ŚM. I ADOLFA KLIMZAORAZ JANA RATAJCZYKA I ANIELĘ RATAJCZYK
12.00 – ZA + MSZA ŚWIĘTA NA CMENTARZU
17:00 - NABOŻEŃSTWO Z PROCESJĄ NA CMENTARZ

CZWARTEK 2 XI 2017R. WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
6.30 – ZA + ANDRZEJA I BARBARĘ WISŁA, ORAZ ZOFIĘ ZAWILSKĄ
6.30 – ZA + HELENĘ I STANISŁAWA PAWELCZYK
10.00 – ZA + RODZICÓW HELENĘ I JULIANA WILCZYŃSKICH ORAZ DZIADKÓW: STEFANIĘ I JANA WISOWSKICH, A TAKŻE KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 – ZA + KRYSTYNĘ GROSS W ROCZNICĘ ŚMIERCI, FRANCISZKA GROSS I ZMARŁYCH Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + ROBERTA GAŁKOWSKIEGO, ANNĘ, JÓZEFA I HENRYKA REPIŃSKICH ORAZ FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO
18.00 – MSZA SW. GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA 1
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 29
18.00 – ZA + O WSTAWIENNICTWO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II DLA RODZIN ŻYWEGO RÓŻAŃCA NASZEJ PARAFII

PIĄTEK 3 XI 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + CECYLIĘ LIGAJ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 30
18.00 – MSZA SW. GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA 2
18.00 – ZA + LEOKADIĘ I STANISŁAWA, O SPOKÓJ ICH DUSZY I RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 4 XI 2017 R. WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA BISKUPA
6.30 – ZA + CECYLIĘ LIGAJ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – MSZA SW. GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA 3
18.00 – ZA + ANASTAZJĘ I TADEUSZA OSTROWSKICH, ROZALIĘ WASUNG, WŁADYSŁAWA WASUNG ORAZ MARIANNĘ I JANA SAWICKICH
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 5 X 2017 R. XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + IRENĘ I JANA ZAWADZKICH ORAZ HELENĘ I MICHAŁAGRZELEC I ZMARŁYCH Z RODZINY
8.00 – ZA + TERESĘ NAWROCKĄ
10.00 – MSZA SW. GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA 4
10.00 – ZA + ZOFIĘ BOROWSKĄ, MARKA BOROWSKIEGO I WERONIKĘ JASIŃSKĄ
11.30 – ZA + ZA KRZYSZTOFA, ANDRZEJA I TOMKA W 12 ROCZ. ŚM.ORAZ ZDZISŁAWA
13.00 – ZA + STANISŁAWA SKARZYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA, RODZICÓW Z OBOJ. SRTON ORAZ BRACI ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK 13.00 – ZA + MARIĘ LICKUN W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ KAZIMIERZA LICKUN I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA + ELŻBIETĘ, ADAMA, KAZIMIERZA, MIECZYSŁAWA, HONORATĘ I MARKA OPAŁKA, ROMUALDA PIELAK I MARKA HANKE
Dodano 28 Oct 2017 przez Redaktor
NIEDZIELA 22 X 2017 R. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + PAWŁA ŁAPIŃSKIEGO W 18 ROCZ. ŚM. ORAZ BRATA MIECZYSŁAWA I RODZ. Z OBOJ. STRON
8.00 – ZA + ZYGMUNTA MYSZKA 13 ROCZ. ŚM. ORAZ STEFANIĘ I ZMARŁYCH Z RODZINY
10.00 – ZA + ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 3 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30 – ZA + FRANCISZKA, HELENĘ I PIOTRA KOWNACKICH ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + STANISŁAWĘ BERNACKĄ W 7 ROCZ. ŚM. ORAZ JÓZEFA I ZBIGNIEWA BERNACKICH I ZM. Z RODZINY OSIJEWSKICH 13.00 – ZA + WŁADYSŁAWA BERNACKIEGO W 6 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. HENRYKA I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 18

PONIEDZIAŁEK 23 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 19
18.00 – ZA + W INTENCJI PANU BOGU WIADOMEJ

WTOREK 24 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 20
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA I JANA SEKUŁA

ŚRODA 25 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL, MARIĘ, STANISŁAWA I ZBIGNIEWA CHRZANOWSKICH
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 21

CZWARTEK 26 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + TOMASZA MARKS W 1 ROCZ. ŚM. I ZMARŁYCH Z RODZINY MARKS ORAZ KOZŁOWSKICH
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 22

PIĄTEK 27 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 23
18.00 – ZA + STANISŁAWA GRZYWIŃSKIEGO W 3 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 28 X 2017 R. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
6.30 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 24
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 29 X 2017 R. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA
7.00 – ZA + ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZA W ROCZNICĘ ŚMIERCI I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZINY
8.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 25
10.00 – O ZDROWIE I BOŻE BŁOG. DLA TOMKA Z OKAZJI 8 URODZ.
10.00 – ZA + KURTA KARBOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
11.30 – ZA + ZA KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 11 ROCZ. ŚM. JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JÓZEFA WOJTAS ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON 13.00 – ZA + JANA SADŁOCHA W 15 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + JANA SIWEK W 6 ROCZ. ŚM. I ZMARŁYCH Z RODZINY SIWEK I KASZUBA
Dodano 22 Oct 2017 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl