× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 23 XII 2018R. CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU
7.00 –ZA+ STEFANA, JANA, ADOLFA RYBKA ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
8.00 – ZA + MACIEJA WYCICHOWSKIEGO I ZM. Z RODZINY SEMAK I WYCICHOWSKICH ORAZ JANUSZA KRZEMIŃSKIEGO
10.00 – ZA + MIROSŁAWĘ I ADOLFA KLIMZA, JANA I ANIELĘ RATAJCZYK ORAZ MARIĘ I BRONISŁAWA KLIMZA
10.00 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
11.30 – ZA + MAGDALENĘ, STANISŁAWĘ I STANISŁAWA KACPRZAK ORAZ MIECZYSŁAWA KULIKOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + RODZICÓW: DANIELĘ I WACŁAWA BAJEROWSKICH ORAZ WALDEMARA I MARYLĘ BAJEROWSKICH
13.00 – ZA + STEFANA KACZOREK ORAZ ANIELĘ I JÓZEFA KORYCKICH
18.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA MARIĘ I KAZIMIERZA KOWALSKICH I FRANCISZKA WYSOCKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON

PONIEDZIAŁEK 24 XII 2018R. WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
24.00 – ZA + ZBIGNIEWA BERNACKIEGO, JEGO RODZICÓW ORAZ ZBIGNIEWA ZABŁOCKIEGO
24.00 – ZA PARAFIAN
24.00 – ZA + GRZEGORZA, JACKA, ANTONINĘ I TADEUSZA JAROSZEWSKICH JANA WINNICKIEGO, HALINĘ, MAKSYMILIANA, BOGDANA SZCZEPAŃSKICH, TADUSZA BUKOWSKIEGO, ELŻBIETĘ ORAZ ZM. Z RODZINY ZELMAŃSKICH

WTOREK 25 XII 2018R. BOŻE NARODZENIE
8.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM RODZICÓW Z OBOJ. STRON I BRACI I WYCICHOWSKICH ORAZ JANUSZA KRZEMIŃSKIEGO
10.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY
10.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ ZM. Z RODZ. MULARCZYK, KONECKICH KOMOROWSKICH, PASZKOWSKICH, GALICKICH I KSIĘDZA IRENEUSZA GLEGOCIŃSKIEGO
11.30 – ZA + NATALIĘ KOWALCZYK ORAZ WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY KOWALCZYK I ROMANOWSKICH
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA
18.00 – ZA + JÓZEFA KRAJEWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM. BOGUMIŁĘ ŚWIERACZ Z DOMU KONKOLEWSKA W 21 ROCZ. ŚM.

ŚRODA 26 XII 2018R. ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA
7.00 –O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA ZOSI I PAWŁA ORAZ ICH DZIECI
8.00 – ZA + ZOFIĘ GAŁKA I JANA NIERADKA ORAZ RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + BRONISŁAWA CYBULSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ RODZEŃSTWO
10.00 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. 11.30 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO
13.00 – ZA + DANUTĘ SONNTAG
18.00 – ZA + PAWŁA I HILDEGARDĘ, BRATA ROMANA I ZM. RODZICÓW

CZWARTEK 27 XII 2018R. ŚWIĘTO ŚW. JANA APOSTOŁA I EWANGELISTY
06.30 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ OPAŁKA W 1 ROCZ. ŚM. I JERZEGO I JADWIGĘ OCHMAN

PIĄTEK 28 XII 2018R. ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW
6.30 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA STEFANI JAKUBIAK W 80. ROCZ. URODZIN

SOBOTA 29 XII 2018 R. OKTAWA BOŻEGO NARODZENIA
6.30 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MIRONA SZCZYGIELSKIEGO W 1 ROCZ. ŚM.
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 30 XII 2018R. ŚWIĘTO ŚW. RODZINY
7.00 –ZA+ STEFANA BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + MOLESZTAK ANIELĘ, WARSZEWSKIEGO BOGDANA I BIZUNOWICZ TERESĘ
10.00 – ZA + FELIKSA JAKUBIAK W 2 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
13.00 – ZA + PIOTRA WOLAK
18.00 – ZA + FRANCISZKA DZWONKOWSKIEGO W 13 ROCZ. ŚM. I ZM. RODZICÓW ANASTAZJE I TEODORA , ZM.GERTRUDĘ I JULIANA DZWONKOWSKICH
Dodano 28 Dec 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 04 XI 2018R. TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM W 13 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON I BRACI
10.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
10.00 – ZA + HELENĘ I HENRYKA STEINBORN W ROCZ. ŚM. I RODZ. Z OBOJ. STRON ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
11.30– ZA + ROBERTA GAŁKOWSKIEGO, ANNĘ, JÓZEFA I HENRYKA REPIŃSKICH ORAZ FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO I FRANCISZKA SCHEONHOFF
13.00 – ZA + STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO I SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
13.00 – ZA+ MARIANNĘ I STEFANA POLOWSKICH, ROMUALDA PIELAK ORAZ STANISŁAWĘ I ROMANA ADAMCZYK, MARKA HANKE
18.00 – ZA + DANUTĘ, HENRYKA SŁODKOWSKICH ORAZ ZM. Z RODZINY OPAŁKÓW I LASOTY

PONIEDZIAŁEK 05 XI 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JERZEGO ZBIGNIEWA SZURYŃSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 3

WTOREK 06 XI 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 4
18.00 – ZA + LEOKADIĘ SOCHĘ W 1 ROCZ. ŚM. – INT. OD KOLEŻANEK

ŚRODA 07 XI 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 5
18.00 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ – INT. OD RODZINY STRZELCZYK
18.00 – ZA + LEOKADIĘ Z OKAZJI 90 URODZIN O ZBAWIENIE JEJ DUSZY I ODKUPIENIE ORAZ ZA BLISKICH ZMARŁYCH Z KOŁA BIBLIJNEGO

CZWARTEK 08 XI 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 6
18.00 – ZA + LESZKA MROCZKOWSKIEGO W 1 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 09 XI 2018R. ŚWIĘTO POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JÓZEFA WOJTAS ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA +GREGORIANKA SKŁADKOWA 7

SOBOTA 10 XI 2018 R. WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO
6.30 – ZA + KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 8
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK I RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 11 XI 2018R. TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERZA SKIBIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA MIECZYSŁAWA POLESZAK
8.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
10.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 9
10.00 – ZA + APOLONIĘ CIEŚLIK
11.30– ZA + ZOFIĘ, STEFANA I ALINKĘ KORYCKICH
13.00 – ZA + HENRYKĘ PAWLAK W 10 ROCZ. ŚM. ORAZ MIECZYSŁAWA PAWLAK
W 3 ROCZ. ŚM.
13.00 – W INT. OJCZYZNY ORAZ W INT. EMERYTÓW
13.00 – ZA + JANUSZA BERNACKIEGO W 17 ROCZ. ŚM. STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
18.00 – ZA + ROZALIĘ LECHOWSKĄ W 4 ROCZ. ŚM. ZBIGNIEWA I WŁADYSŁAWA LECHOWSKICH I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + GIZELĘ, RENATĘ KABECKIE RODZICÓW I ZM. Z RODZINY
Dodano 04 Nov 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 28 X 2018R. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA
7.00 –ZA+ ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZA W ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
8.00 – ZA + ZYGMUNTA MYSZKA W 14 ROCZ. ŚM. ORAZ STEFANIĘ MYSZKA I ZM. Z RODZINY
8.00 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER W 30 DNIU PO POGRZEBIE
10.00 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
10.00 – ZA + ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 4 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30– ZA + MIECZYSŁAWA I LESZKA MIŚKIEWICZ I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JANA SIWEK W 7 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY SIWEK I KASZUBA
13.00 – ZA+ STANISŁAWA GRZYWIŃSKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I HALINĘ ORAZ ZM. RODZINY
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 28

PONIEDZIAŁEK 29 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 29
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 12 ROCZ. ŚM. JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON

WTOREK 30 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 30
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA GOŚCIŁO W 30 DNIU PO POGRZEBIE

ŚRODA 31 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO ORAZ ANTONIEGO, TADUSZA I ZENONA I ZM. RODZICÓW
18.00 – ZA + ROZALIĘ I WŁADYSŁAWA WASUNG, MARIANNĘ I JANA SAWICKICH ORAZ ANASTAZJĘ I TADUSZA OSTROWSKICH

CZWARTEK 01 XI 2018R. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA + BOGUMIŁĘ GRUDA W 3 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + ADAMA OPAŁKA W 11 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JÓZEFĘ ŚLIWA – INT. OD MIESZKAŃCÓW
10.00 – ZA + JANA PRZYŁOŻYŃSKIEGO
12.00 – MSZA ŚW. NA CMENTARZU

PIĄTEK 02 XI 2018R. WSPOMNIENIE WSZYSTKICH ZMARŁYCH WIERNYCH
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + EMILIĘ JAGUŚ W 35 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY MILANOWSKICH MAJBA, DUDA I JAGUŚ
10.00 – ZA + KRZYSZTOFA I ANDRZEJA PIWIŃSKICH W 13 ROCZ. ŚM. ORAZ ZDZISŁAWA PIWIŃSKIEGO
10.00 – ZA + RODZICÓW HELENĘ I JULIANA WILCZYŃSKICH ORAZ DZIADKÓW STEFANIĘ I JANA WISOWSKICH, KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA +MSZA ŚW. SKŁADKOWA ZA ZMARŁYCH

SOBOTA 03 XI 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 04 XI 2018R. TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM W 13 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON I BRACI
10.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
10.00 – ZA + HELENĘ I HENRYKA STEINBORN W ROCZ. ŚM. I RODZ. Z OBOJ. STRON ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
11.30– ZA + ROBERTA GAŁKOWSKIEGO, ANNĘ, JÓZEFA I HENRYKA REPIŃSKICH ORAZ FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO I FRANCISZKA SCHEONHOFF
13.00 – ZA + STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO I SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
13.00 – ZA+ MARIANNĘ I STEFANA POLOWSKICH, ROMUALDA PIELAK ORAZ STANISŁAWĘ I ROMANA ADAMCZYK, MARKA HANKE
18.00 – ZA + DANUTĘ, HENRYKA SŁODKOWSKICH ORAZ ZM. Z RODZINY OPAŁKÓW I LASOTY
Dodano 28 Oct 2018 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl