× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 1 XI 2020 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO, RODZ. Z OB. STR., BRACI ROMANA I JANA KOSEK
10.00 - ZA +ADAMA OPAŁKA W ROCZ. ŚM.
11.30 - O POTRZEBNE ŁASKI ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH DLA MARIUSZA I MAGDY
13.00 - O POTRZEBNE ŁASKI ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH DLA ALICJI I JARKA
14.00 - ZA +Z RODZINY PAWELCZYKÓW I BRZESKICH
18.00 - ZA +KAPŁANÓW, KTÓRZY PRACOWALI W NASZEJ PARAFII
PONIEDZIAŁEK 2 XI 2020 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
10.00 - ZA +RODZICÓW: HELENĘ, JULIANA WILCZYŃSKICH, DZIADKÓW STEFANIĘ, JANA WISOWSKICH, KATARZYNNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 - ZA +ANNĘ, JÓZEFA, HENRYKA REPIŃSKICH, ROBERTA, FRANCISZKA GAŁKOWKICH, JANA REPIŃSKIEGO
18.00 - MSZA ŚW. SKŁADKOWA Z PROCESJĄ ZA ZMARŁYCH
WTOREK 3 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TADEUSZA GAPIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +BARBARĘ WIECZORKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ELŻBIETĘ, ADAMA, MARIĘ, KAZIMIERZA OPAŁKA, ROMUALDA PIELAK I MARKA HANKE
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (1)
ŚRODA 4 XI 2020 WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
6.30 - ZA +TADEUSZA GAPIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +BARBARĘ WIECZORKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (2)
18.00 - INTENCJA KOŁA BIBLIJNEGO
CZWARTEK 5 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA + BARBARĘ WIECZORKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +STANISŁAWĘ JAWORSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA, BENEDYKTA BUDZIŃSKICH, RODZ. Z OB. STR. I RODZEŃSTWO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (3)
PIĄTEK 6 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA + BARBARĘ WIECZORKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +STANISŁAWĘ JAWORSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +WANDĘ I JANA BAJSTER
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (4)
SOBOTA 7 XI 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +STANISŁAWĘ JAWORSKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +MIKOŁAJA KONIECZNY DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JANINĘ WITKOWSKĄ - INT. OD ŻYWEGO RÓŻAŃCA
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (5)
NIEDZIELA 8 XI 2020 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA (6)
10.00 - ZA +ELŻBIETĘ, ADAMA, MARIĘ, KAZIMIERZA OPAŁKA, ROMUALDA PIELAK I MARKA HANKE
11.30 - ZA +BRONISŁAWA I BOGUCHWAŁĘ SAWICKICH, BRATA ANDRZEJA
13.00 - ZA +JANUSZA BERNACKIEGO W 19 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
13.00 - ZA +HENRYKĘ PAWLAK W 12 R. ŚM., MIECZYSŁAWA PAWLAK W 5 R. ŚM.
18.00 - ZA +RYSZARDA DOBROWOLSKIEGO W 1 R. ŚM., RAFAŁA I +Z RODZINY
Dodano 31 Oct 2020 przez Redaktor
NIEDZIELA 25 X 2020 UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
7.00 - ZA +STANISŁAWA W 100 R. UR., RODZICÓW Z OBOJ. STRON
8.00 - ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 16 R. ŚM., STEFANIĘ I ADAMA MYSZKA I +Z RODZINY
10.00 - ZA +ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 6 R. ŚM., RODZ. Z OB. STR., DZIADKÓW, SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZ. ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +WERONIKĘ I IGNACEGO KONEFAŁ, RODZ. I RODZEŃSTWO Z OB. STR.
18.00 - ZA +MIECZYSŁAWA I LESZKA MIŚKIEWICZ, RODZICÓW POGORZELSKICH I MIŚKIEWICZÓW
PONIEDZIAŁEK 26 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JÓZEFA OSMAŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +WANDĘ RADKOWSKĄ, JÓZEFĘ, JANA SIERADZIŃSKIEGO
WTOREK 27 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JÓZEFA OSMAŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +MIKOŁAJA KONIECZNY W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +STANISŁAWĘ I JANA BOROWSKICH, JANA, IRENEUSZA BOROWSKICH I RODZICÓW Z OB. STR.
ŚRODA 28 X 2020 ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JÓZEFA OSMAŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +ALFONSA BORZYCH W 30 DZ. PO POG.
18.00 - ZA +JADWIGĘ OSTROWSKĄ W 30 DZ. PO POG.
CZWARTEK 29 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JÓZEFA OSMAŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KRYSTYNĘ LEWANDOWSĄ W 13 R. ŚM., JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OB. STR.
18.00 - ZA +ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZ W ROCZ. ŚM. I +Z RODZINY
PIĄTEK 30 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +JÓZEFA OSMAŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JANA SIWKA W 9 R. ŚM. I +Z RODZ. SIWKÓW, KASZUBA, BUJNO I ŁYDZIŃSKICH
18.00 - ZA +IRENĘ I TADEUSZA JACEWICZ I +Z RODZINY
SOBOTA 31 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +TERESĘ GALICKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +RODZ. HELENĘ I JANA JACHLEWSKICH, URSZULĘ, ALBINA GÓRAL, HALINĘ, RYSZARDA KOSECKICH
18.00 - ZA +KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO, SYNA ANTONIEGO, TADEUSZA, ZENONA I +RODZICÓW
18.00 - ZA +KRZYSZTOFA, ANDRZEJA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
NIEDZIELA 1 XI 2020 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO, RODZ. Z OB. STR., BRACI ROMANA I JANA KOSEK
10.00 - ZA +ADAMA OPAŁKA W ROCZ. ŚM.
11.30 - O POTRZEBNE ŁASKI ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH DLA MARIUSZA I MAGDY
13.00 - O POTRZEBNE ŁASKI ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH DLA ALICJI I JARKA
14.00 - ZA +Z RODZINY PAWELCZYKÓW I BRZESKICH
18.00 - ZA +KAPŁANÓW, KTÓRZY PRACOWALI W NASZEJ PARAFII
Dodano 24 Oct 2020 przez Redaktor
NIEDZIELA 18 X 2020 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA PARAFIAN
8.00 - ZA +STANISŁAWĘ BERNACKĄ W 10 R. ŚM., JÓZEFA I ZBIGNIEWA BERNACKICH
8.00 - ZA +WŁADYSŁAWA I HENRYKA W ROCZ. ŚM. I RODZ. Z OBOJ. STRON
10.00 - ZA +MICHAŁA ZALEWSKIEGO I KRYSTYNĘ GRUSZKA
11.30 - ZA +STANISŁAWĘ I HERMENEGILDA OSTROWSKICH I +Z RODZ. MALUCHNIK I OSTROWSKICH
13.00 - ZA +FRANCISZKA, MAGDALENĘ, PIOTRA KOWNACKICH, +Z RODZ. KOWNACKICH I KONEFAŁ
18.00 - ZA +IRENĘ, BOLESŁAWA, JANUSZA I ARKA GÓRSKICH
PONIEDZIAŁEK 19 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +REGINĘ MACIĄG DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WALDEMARA PAWŁOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +RODZICÓW ANTONINĘ I ŁUKASZA BARTOS, WŁADYSŁAWA, STANISŁAWĘ, BRATANKÓW ZDZISŁAWA, WIESŁAWA, STANISŁAWA I JANINĘ
WTOREK 20 X 2020 WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO
6.30 - ZA +REGINĘ MACIĄG DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WALDEMARA PAWŁOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +STANISŁAWA GRZYWIŃSKIEGO W 5 R. ŚM. I +Z RODZINY
ŚRODA 21 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA +HENRYKA KAMIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +WALDEMARA PAWŁOWSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +PAWŁA KAPIŃSKIEGO, BRATA MIECZYSŁAWA I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 - ZA +MARKA KORNACIEGO O SPOKÓJ DUSZY
CZWARTEK 22 X 2020 WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II
6.30 - ZA + HENRYKA KAMIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +SABINĘ W 2 R. ŚM.
18.00 - ZA +WŁADYSŁAWĘ W 2 R. ŚM.
PIĄTEK 23 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA + HENRYKA KAMIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +MARIUSZA ADAMKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +JANA GENIBOR W 30 DZ. PO POG.
SOBOTA 24 X 2020 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA + HENRYKA KAMIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POG.
6.30 - ZA +MARIUSZA ADAMKIEWICZ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA +KRZYSZTOFA SEKUŁA I JÓZEFA PYTKA
NIEDZIELA 25 X 2020 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 - ZA +STANISŁAWA W 100 R. UR., RODZICÓW Z OBOJ. STRON
8.00 - ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 16 R. ŚM., STEFANIĘ I ADAMA MYSZKA I +Z RODZINY
10.00 - ZA +JADWIGĘ, STANISŁAWA GĄGOL, MARIĘ, STANISŁAWA, ZBIGNIEWA CHRZANOWSKICH
10.00 - ZA +ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 6 R. ŚM., RODZ. Z OB. STRON, DZIADKÓW, SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30 - ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I +Z RODZ. ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
13.00 - ZA +IGNACEGO KONEFAŁ, RODZ. ROZALIĘ I NARCYZA, BRACI FRANCISZKA I ANASTAZEGO
18.00 - ZA +MIECZYSŁAWA I LESZKA MIŚKIEWICZ, RODZICÓW POGORZELSKICH I MIŚKIEWICZÓW
Dodano 17 Oct 2020 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl