× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 28 X 2018R. UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA
7.00 –ZA+ ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZA W ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
8.00 – ZA + ZYGMUNTA MYSZKA W 14 ROCZ. ŚM. ORAZ STEFANIĘ MYSZKA I ZM. Z RODZINY
8.00 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER W 30 DNIU PO POGRZEBIE
10.00 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
10.00 – ZA + ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 4 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30– ZA + MIECZYSŁAWA I LESZKA MIŚKIEWICZ I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JANA SIWEK W 7 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY SIWEK I KASZUBA
13.00 – ZA+ STANISŁAWA GRZYWIŃSKIEGO W 4 ROCZ. ŚM. I HALINĘ ORAZ ZM. RODZINY
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 28

PONIEDZIAŁEK 29 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 29
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 12 ROCZ. ŚM. JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON

WTOREK 30 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 30
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA GOŚCIŁO W 30 DNIU PO POGRZEBIE

ŚRODA 31 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO ORAZ ANTONIEGO, TADUSZA I ZENONA I ZM. RODZICÓW
18.00 – ZA + ROZALIĘ I WŁADYSŁAWA WASUNG, MARIANNĘ I JANA SAWICKICH ORAZ ANASTAZJĘ I TADUSZA OSTROWSKICH

CZWARTEK 01 XI 2018R. UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA + BOGUMIŁĘ GRUDA W 3 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + ADAMA OPAŁKA W 11 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JÓZEFĘ ŚLIWA – INT. OD MIESZKAŃCÓW
10.00 – ZA + JANA PRZYŁOŻYŃSKIEGO
12.00 – MSZA ŚW. NA CMENTARZU

PIĄTEK 02 XI 2018R. WSPOMNIENIE WSZYSTKICH ZMARŁYCH WIERNYCH
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + EMILIĘ JAGUŚ W 35 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY MILANOWSKICH MAJBA, DUDA I JAGUŚ
10.00 – ZA + KRZYSZTOFA I ANDRZEJA PIWIŃSKICH W 13 ROCZ. ŚM. ORAZ ZDZISŁAWA PIWIŃSKIEGO
10.00 – ZA + RODZICÓW HELENĘ I JULIANA WILCZYŃSKICH ORAZ DZIADKÓW STEFANIĘ I JANA WISOWSKICH, KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA +MSZA ŚW. SKŁADKOWA ZA ZMARŁYCH

SOBOTA 03 XI 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 04 XI 2018R. TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERĘ PAPUŻYŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANINĘ KOZŁOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM W 13 ROCZ. ŚM. RODZICÓW Z OBOJ. STRON I BRACI
10.00 – ZA + GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
10.00 – ZA + HELENĘ I HENRYKA STEINBORN W ROCZ. ŚM. I RODZ. Z OBOJ. STRON ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
11.30– ZA + ROBERTA GAŁKOWSKIEGO, ANNĘ, JÓZEFA I HENRYKA REPIŃSKICH ORAZ FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO I FRANCISZKA SCHEONHOFF
13.00 – ZA + STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO I SYNA JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
13.00 – ZA+ MARIANNĘ I STEFANA POLOWSKICH, ROMUALDA PIELAK ORAZ STANISŁAWĘ I ROMANA ADAMCZYK, MARKA HANKE
18.00 – ZA + DANUTĘ, HENRYKA SŁODKOWSKICH ORAZ ZM. Z RODZINY OPAŁKÓW I LASOTY
Dodano 28 Oct 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 07 X 2018R. DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + KRYSTYNĘ GRUSZKA W 5 ROCZ. ŚM. ORAZ ALEKSANDRA DĄBSKIEGO W 22 ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + ZA MĘŻA ROMANA STRZELECKIEGO Z OKAZJI URODZIN
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W ROCZ. ŚM.
11.30– ZA + JÓZEFĘ I ZYGMUNTA ORAZ FABIANA KACZYŃSKICH I WŁADYSŁAWA WRÓBEL ORAZ TADEUSZA KACZYŃSKIEGO
13.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 24
13.00 – ZA+ WŁADYSŁAWA KUCHARCZYK W 23 ROCZ. ŚM. ZM. RODZICÓW
Z OBOJGA STRON, BRACI TADEUSZA I BOGUSŁAWA ORAZ KRZYSZTOFA MACIAS
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 7
18.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA Z PODZIĘKOWANIEM ZA OPIEKĘ Z PROŚBĄ O DALSZĄ POMOC I BŁG. BOŻE DLA RODZINY WRÓBEL

PONIEDZIAŁEK 08 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ŁUCJĘ WAŁDOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 25
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 8

WTOREK 09 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ŁUCJĘ WAŁDOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 9
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W.M.G. 26

ŚRODA 10 X 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ŁUCJĘ WAŁDOWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 10
18.00 – ZA +DOMINIKA ORZOŁEK W.M.G. 27
18.00 – ZA + RYSZARDA NIEWIADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU

CZWARTEK 11 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W.M.G.28
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GIZELĘ I RENATE KABECKIE, RODZICÓW I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 11
18.00 – ZA + RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU

PIĄTEK 12 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO W DNIU URODZIN I ZM. ROBERTA
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 12
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W.M.G.29

SOBOTA 13 X 2018R. BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA
6.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 30
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 13
18.00 – ZA + JANA DZIEŻYC
19.00 MSZA ŚW. W AGAPE- ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 14 X 2018R. DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JERZEGO WOLAK W ROCZ. ŚM. ORAZ ZA BRACI I SIOSTRY Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + SZCZEPANA POZNAŃSKIEGO ORAZ BENEDYKTA, WANDY I JANA PAULINY I ZM. Z RODZINY
10.00 – ZA + JANINĘ, MIECZYSŁAWA I STANISŁAWA KONEFAŁ
10.00 – ZA + BOLESŁAWA I JANUSZA GÓRSKICH W 9 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. Z RODZINY
11.30– ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
11.30– W INT. STASIA PAWLAK W 1 ROCZ. URODZIN Z PROŚBĄ O ZDROWIE I BŁ. BOŻE ORAZ OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA STASIA I JEGO RODZICÓW
13.00 – ZA + JANA DAMIANA KAMIŃSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
13.00 – ZA+ MICHAŁA ZALEWSKIEGO W 3 ROCZ. ŚM. I KRYSTYNĘ GRUSZKA
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 14
Dodano 11 Oct 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 30 IX 2018R. DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + RODZICÓW Z OBOJ. STRON HELENĘ I MARCELEGO KUKLIŃSKICH, STANISŁAWĘ I JANA KALKOWSKICH
10.00 – O BOŻE BŁ. I ZDROWIE DLA RODZINY WILIŃSKICH I KAŁUZIŃSKICH
10.00 – O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA MIECZYSŁAWA DELEKTA ORAZ ZA ELŻBIETĘ, RODZEŃSTWO I WNUKÓW
11.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 17
13.00 – ZA+ MARIANNĘ JANKE I JÓZEFA JANKE I RODZ. Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JADWIGĘ LIKARZ – INT. OD MIESZKAŃCÓW
18.00 – ZA + ROMANA KARAŚ W 4 ROCZ. ŚM. TADEUSZA BARANOWSKIEGO I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + ANDRZEJA JANA RAMCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PONIEDZIAŁEK 01 X 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA
6.30 – ZA + RYSZARDA NIEWIADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 18
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 1

WTOREK 02 X 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
6.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 19
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 2
18.00 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU

ŚRODA 03 X 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 20
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 3
18.00 – ZA +TERESĘ KOŁODZIEJSKĄ W DNIU IMIENIN- INT. OD WNUCZKI MAŁGORZATY Z RODZINĄ
18.00 – INT. OD KOŁA BIBLIJNEGO: O BŁ. BOŻE I DARY DUCHA ŚW. DLA
KAPŁANÓW PRACUJĄCYCH W NASZEJ PARAFII: KS. DZIEKANA JERZEGO PAWELCZYKA, KS. JERZEGO PIĄTKOWSKIEGO ORAZ KS. PAWŁA WISŁY

CZWARTEK 04 X 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + RYSZARDA NIEWIADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 4
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 21

PIĄTEK 05 X 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 22
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 5
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL, CIOCIĘ, WINCENTEGO, DANUTĘ, KAZIMIERZA
ANDRZEJA I EUGENIĘ GĄGOL, JANUSZA BORCHERT I RODZICÓW ORAZ BENEDYKTA KONDEJ

SOBOTA 06 X 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MARIANNĘ WINNICKĄ DAR. OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 23
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 6
19.00 MSZA ŚW. W AGAPE- ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 07 X 2018R. DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ GRUSZKA W 5 ROCZ. ŚM. ORAZ ALEKSANDRA DĄBSKIEGO W 22 ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + ZA MĘŻA ROMANA STRZELECKIEGO Z OKAZJI URODZIN
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W ROCZ. ŚM.
11.30– ZA + JÓZEFĘ I ZYGMUNTA ORAZ FABIANA KACZYŃSKICH I WŁADYSŁAWA WRÓBEL ORAZ TADEUSZA KACZYŃSKIEGO
13.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 24
13.00 – ZA+ WŁADYSŁAWA KUCHARCZYK W 23 ROCZ. ŚM. ZM. RODZICÓW
Z OBOJGA STRON, BRACI TADEUSZA I BOGUSŁAWA ORAZ KRZYSZTOFA MACIAS
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ FILARSKĄ W.M.G. 7
Dodano 30 Sep 2018 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl