× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 15 X 2017 R. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + JERZEGO WOLAK W 28 ROCZ. ŚM. RODZICÓW ANTONIEGO I LUDWIKĘ BERNACKICH ORAZ BRACI MIROSŁAWA,DOMINIKA I STANISŁAWA
8.00 – O BŁOG. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOZEJ DLA MARTY W 18 URODZ.
8.00 – ZA + STANISŁAWA WIECZORKIEWICZA W 9 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 – ZA + JÓZEFA ZIELIŃSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JANA DAMIANA KAMIŃSKIEGO W 1 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W 1 ROCZNICĘ TRAGICZNEJ ŚMIERCI
13.00 – ZA + STANISŁAWĘ I HERMENEGILD OSTROWSKICH 13.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 11
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWĘ I JULIANA WARGIELÓW

PONIEDZIAŁEK 16 X 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ
6.30 – ZA + MARIANA KRUPSKIEGO – INTEN. OD ŻONY I DZIECI
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 12
18.00 – ZA + TADEUSZA LICZNERSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM. ZA RODZICÓW Z OBOJ. STRON, RODZEŃSTWO
ORAZ JERZEGO LIDZBARSKIEGO

WTOREK 17 X 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA
6.30 – ZA + WINCENTYNĘ JAWORSKĄ
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 13
18.00 – ZA + REGINĘ PĘTAL W 30 DNIU PO POGRZEBIE

ŚRODA 18 X 2017R. ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY
6.30 – ZA + JANINĘ CYMAŃSKĄ – INTEN. OD SĄSIADÓW
18.00 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + ZMARŁYCH Z RODZ. IGNACKICH I OSTROWSKICH
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 14

CZWARTEK 19 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JÓZEFA GOŁDYŃSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ RODZEŃSTWO
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 15

PIĄTEK 20 X 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 16
18.00 – ZA + MICHAŁA ZALEWSKIEGO

SOBOTA 21 X 2017 R. WSPOMNIENIE BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ, BISKUPA
6.30 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 17
18.00 – ZA + FRANCISZKA GROSS I KRYSTYNĘ GROSS I ZMARŁYCH Z OBOJ. STRON
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 22 X 2017 R. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA+ PAWŁA ŁAPIŃSKIEGO W 18 ROCZ. ŚM. ORAZ BRATA MIECZYSŁAWA I RODZ. Z OBOJ. STRON
8.00 – ZA + ZYGMUNTA MYSZKA 13 ROCZ. ŚM. ORAZ STEFANIĘ I ZMARŁYCH Z RODZINY
10.00 – ZA + ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 3 ROCZ. ŚM.
RODZICÓW Z OBOJ. STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ
11.30 – ZA + FRANCISZKA, HELENĘ I PIOTRA KOWNACKICH ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + STANISŁAWĘ BERNACKĄ W 7 ROCZ. ŚM. ORAZ JÓZEFA I ZBIGNIEWA BERNACKICH I ZM. Z RODZINY OSIJEWSKICH 13.00 – ZA + WŁADYSŁAWA BERNACKIEGO W 6 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. HENRYKA I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 18
Dodano 16 Oct 2017 przez Redaktor
NIEDZIELA 8 X 2017 R. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + JANINĘ, MIECZYSŁAWA, STANISŁAWA KONEFAŁ
8.00 – ZA + MARIANA FURA I RODZICÓW, RODZEŃSTWO Z OBJ. STR.
10.00 – ZA + KRYSTYNĘ GRUSZKA W 4 ROCZ. ŚM. I ALEKSANDRA DĄBSKIEGO W 21 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + STEFANIĘ PIECH W 10 ROCZ. ŚM. I WŁADYSŁAWA, ORAZ ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO
11.30 – OBŁ. BOŻE I ZDROWIE DLA WIOLETY I TOMASZA, ICH DZIECI I WNUKA, Z OKAZJI 25 ROCZNICY ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA
13.00 – ZA + BABCIĘ FRANCISZKĘ LAZER ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY LAZER 13.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 4
18.00 – ZA + RODZICÓW STEFANA I JADWIGĘ DĄBROWSKICH, WACŁAWA, JACKA DUDZIŃSKICH I PEWNĄ DUSZĘ W CZYŚCU CIERPIĄCĄ

PONIEDZIAŁEK 9 X 2017R. WSPOMNIENIE BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA BISKUPA
6.30 – ZA + WANDĘ KRAUZE OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 5
18.00 – ZA + STEFANIĘ W 10 ROCZ. ŚM. I WŁADYSŁAWA PIECH

WTOREK 10 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + WANDĘ KRAUZE DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 6

ŚRODA 11 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + WIESŁAWA PTAK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 7

CZWARTEK 12 X 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + WIESŁAWA PTAK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ZMARŁYCH Z RODZINY LISZTWAN
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 8

PIĄTEK 13 X 2017R. WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA
6.30 – ZA + WIESŁAWA PTAK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 9
18.00 – ZA + JANA DZIEŻYC

SOBOTA 14 X 2017 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – W INTENCJI BOGU WIADOMEJ, ZA ZDROWIE
18.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 10
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 15 X 2017 R. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + JERZEGO WOLAK W 28 ROCZ. ŚM. RODZICÓW ANTONIEGO I LUDWIKĘ BERNACKICH ORAZ BRACI MIROSŁAWA, DOMINIKA I STANISŁAWA
8.00 – O BŁOG. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA MARTY W 18 URODZINY
8.00 – ZA + STANISŁAWA WIECZORKIEWICZA W 9 ROCZ. ŚMIERCI
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 – ZA + JÓZEFA ZIELIŃSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + JANA DAMIANA KAMIŃSKIEGO W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI
11.30 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W 1 ROCZNICĘ TRAGICZNEJ ŚMIERCI
13.00 – ZA + STANISŁAWĘ I HERMENEGILDA OSTROWSKICH 13.00 – ZA + JANA WINNICKIEGO W.M.G. 11
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWĘ I JULIANA WARGIELA
Dodano 08 Oct 2017 przez Redaktor
NIEDZIELA 24 IX 2017 R. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + DOROTĘ DĄBSKĄ W 2. ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + BOGUCHWAŁĘ SAWICKĄ W 5. ROCZ. ŚM. I ZM. RODZICÓW ORAZ JADWIGĘ MIGOWSKĄ, BRONISŁAWA CYBULSKIEGO I ANDRZEJA SAWICKIEGO
10.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 20. 10.00- ZA+ MARIĘ I JÓZEFA GAWLIK I ZM. RODZ. GAWLIKÓW I SURMÓW
11.30 – ZA+ BARBARĘ BERNACKĄ W 18. ROCZ. ŚM. ORAZ STANISŁAWA JANA, EDMUNDA, JERZEGO, SIOSTRĘ ANNĘ I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + FRANCISZKA GROHS W 2. ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. Z RODZ. 13.00 – ZA + ROMANA KARAŚ W 3. ROCZ. ŚM. ORAZ TADEUSZA BARANOWSKIEGO I WSZYSTKICH ZM. Z RODZ.
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA I JANA SEKUŁA

PONIEDZIAŁEK 25 IX 2017R. WSPOMNIENIE BŁ. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA, PREZBITERA
6.30 – ZA + ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 21
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ ZM. Z RODZ. PASZKOWSKICH I OSTROWSKICH

WTOREK 26 IX 2017R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA +ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO-DAR OD UCZ.P.
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 22

ŚRODA 27 IX 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A’ PAULO, PREZBITERA
6.30 – ZA +ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO DAR OD UCZ.P.
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 23
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ I DOMINIKA ORAZ STANISŁAWA I EMILIĘ SAWICKICH I ZM. Z RODZ. KRACIŃSKICH

CZWARTEK 28 IX 2017R. WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA
6.30 – ZA +ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO-DAR OD UCZ.P.
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 24
18.00 – ZA + ANNĘ MIROWSKĄ ORAZ FRANCISZKA I GRZEGORZA MIROWSKICH

PIĄTEK 29 IX 2017 R. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
6.30 – ZA +ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO DAR OD UCZ.P.
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 25
18.00 – ZA + HELENĘ PAWELCZYK W 10 ROCZ. ŚM.

SOBOTA 30 IX 2017 R. – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA
6.30 – ZA + ZYGMUNTA BIELAWSKIEGO DAR OD UCZ.P.
18.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 26
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 1 X 2017 R. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – ZA + ROKSANĘ RYBICKĄ, HENRYKA SŁODKOWSKIEGO,ANTONINĘ, WŁADYSŁAWA, JANA LASOTA, WŁADYSŁAWA I JERZEGO OPAŁKA ORAZ DANIELA KOZIEŁ
8.00 – ZA + WERONIKĘ I BOLESŁAWA RYNGWELSKICH, ROMANA HETKO I MARIĘ, FRANCISZKA MIKOS
10.00 – ZA + JÓZEFĘ I ZYGMUNTA KACZYŃSKICH I WŁADYSŁAWA WRÓBEL
11.30 – DZIĘKCZYNNA O BŁ. BOŻE DLA HANNY I ZBIGNIEWA W 40. ROCZ. ŚLUBU
13.00 – ZA + JÓZEFĘ I ZYGMUNTA KACZYŃSKICH ORAZ WŁADYSŁAWA WRÓBEL 13.00 – ZA + ANDRZEJA KWAŚNY W.M.G. 27
18.00 – ZA + IRENĘ FLIS –INTENCJA OD SYNA DARKA, IWONY I KACPERKA
Dodano 24 Sep 2017 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl