× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 14 IV 2019 R. NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ
7.00 – ZA +JADWIGĘ PODOLSKĄ W 10 ROCZ. ŚM. + ZYGMUNTA I MARKA ORAZ MAŁGORZATĘ I WIESŁAWA
8.00 – ZA + ADAMA MYSZKA
10.00 – ZA + TERESĘ SIWEK O ŻYCIE WIECZNE W 11 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + JERZEGO SZURYŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
13.00 – ZA + KINGĘ POŁOM – INT. OD SĄSIADÓW Z BLOKU NR 9
13.00 – ZA + DAWIDA KOWNACKIEGO – INT. OD KOLEŻANEK I KOLEGÓW Z PRACY
18.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 40 LECIA ŚLUBU MAŁGORZATY I STANISŁAWA Z PROŚBĄ O DALSZE BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ

PONIEDZIAŁEK 15 IV 2019 R. PONIEDZIAŁEK WIELKIEGO TYGODNIA
6.30 – ZA + JERZEGO SZURYŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + RYSZARDA CYLULKO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ HEDA W 10 ROCZ. ŚM.

WTOREK 16 IV 2019 R. WTOREK WIELKIEGO TYGODNIA
6.30 – ZA + JERZEGO SZURYŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JANA TURZYŃSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + URSZULĘ WIECZOREK I ZM. Z RODZINY NIKICIUK I WIECZOREK

ŚRODA 17 IV 2019 R. ŚRODA WIELKIEGO TYGODNIA
6.30 – ZA + JERZEGO SZURYŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MIROSŁAWA LIDZBARSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ KNOPIK W ROCZ. ŚM. ORAZ JAROSŁAWA I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON

CZWARTEK 18 IV 2019R. ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE - WIELKI CZWARTEK
18.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA DAR KAPŁAŃSTWA OD KS. PROBOSZCZA
18.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA DAR KAPŁAŃSTWA OD KS. JERZEGO
18.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA DAR KAPŁAŃSTWA OD KS. PAWŁA

PIĄTEK 19 IV 2019 R. ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE WIELKI PIĄTEK
18.00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

SOBOTA 20 IV 2019 R. ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE - WIELKA SOBOTA
18.00 – ZA + LESŁAWA MIZIOŁEK W ROCZ. ŚM. ORAZ HELENĘ ŻMUDA I IRENĘ MIZIOŁEK
18.00 – ZA + EDWARDA POMPA I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU

NIEDZIELA 21 III 2019R. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.00 – MSZA ŚW. REZUREKCYJNA – ZA PARAFIAN
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + NATALIĘ KOWALCZYK
11.30 – ZA + JERZEGO BERNACKIEGO W ROCZ. ŚM. JANA, EDMUNDA, RODZICÓW ORAZ ANNĘ
13.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM I RODZEŃSTWO, RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ GAŁKA ZOFIĘ I NIERADKA JAN
18.00 – ZA + SŁAWOMIRA CHMIELECKIEGO W ROCZNICĘ URODZIN
Dodano 14 Apr 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 24 III 2019R. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANA I MONIKĘ GAWARTOWSKICH ORAZ BRATA ALFREDA
10.00 – ZA + MARIANA BERNACKIEGO W 8 ROCZ. ŚM. I STEFANA BERNACKIEGO
11.30 – ZA + HERMENEGILDA I STANISŁAWĘ OSTROWSKICH
11.30 – ZA + JÓZEFA BERNACKIEGO W 14 ROCZ. ŚM. WERONIKĘ I WŁODZIMIERZA BERNACKICH ORAZ DZIADKÓW
13.00 – ZA + HELENĘ FAJKOWSKĄ W 10 ROCZ. ŚM. ORAZ ZYGMUNTA I RYSZARDA ORAZ ZDZISŁAWA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JANA SEKUŁA
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 18

PONIEDZIAŁEK 25 III 2019R. UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 19
18.00 – W INT. MARIANNY W DNIU IMIENIN I 90 -URODZIN DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O ZDROWIE I DALSZĄ OPIEKĘ BOŻĄ
18.00 – ZA + MATEUSZA KOWALSKIEGO W 27 ROCZ. URODZIN
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ STANISŁAWA, STEFANA I BOLESŁAWA PIETRZYK

WTOREK 26 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 20
18.00 – ZA + MAŁGORZATĘ ŚLIWA ORAZ JÓZEFĘ I FRANCISZKA, KRYSTYNĘ KOSEK, ERWINA KOLASKA I FELIKSA CZAJA

ŚRODA 27 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 21
18.00 – ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ZENONA CZARNOTA W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. Z RODZINY CZARNOTA I ŚWIDERSKICH

CZWARTEK 28 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 22
18.00 – ZA + MARIĘ SUCHCICKĄ W 10 ROCZ. ŚM. ORAZ JANA SUCHCICKIEGO W 5 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 29 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FRANCISZKA KRASNOPOLSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 23

SOBOTA 30 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + HELENĘ I STANISŁAWA
18.00 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 24
18.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO W ROCZNICĘ 24 URODZIN
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 31 III 2019R. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + ANNĘ SŁODKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. I CZESŁAWA SŁODKOWSKIEGO RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RYSZARDA
10.00 – ZA + ELŻBIETĘ JĘDRZEJEWSKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ MIECZYSŁAWA
11.30 – ZA +ZM. Z RODZINY MAZELLA I CHUDZIŃSKICH ORAZ PIOTRA I MICHAŁA ZIOŁA
13.00 – ZA + KAZIMIERZA MOLENDA
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G.25
18.00 – ZA + JÓZEFA KUCHARCZYKA
Dodano 24 Mar 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 17 III 2019R. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ AGNIESZKĘ, EDWINA, JANA ORAZ ANDRZEJA RAMCZYK
8.00 – ZA + KRYSTYNĘ I ANASTAZEGO KONEFAŁ ORAZ WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY KONEFAŁ I KOWNACKICH
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU IMIENIN 11.30 – ZA + JÓZEFA PAWEŁEK ORAZ ZM, Z RODZINY TARASÓW I PAWEŁEK
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 11
13.00 – ZA + JÓZEFA CHRZĄSTEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO I WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY CHRZĄSTKÓW I SKONIECZNYCH
18.00 – ZA + TADEUSZA, STANISŁAWĘ, I LONGINA PAŁKA, EDMUNDA SZYSZKOWSKIEGO

PONIEDZIAŁEK 18 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 12
18.00 – ZA + MARIANNĘ STELLMACH W 30 DNIU PO POGRZEBIE

WTOREK 19 III 2019R. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 13
18.00 – ZA + JÓZEFA WOJTAS ORAZ RODZICÓW I
RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON

ŚRODA 20 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU 18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 14
18.00 – ZA +JÓZEFA MAZURKIEWICZ W ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW I SIOSTRY Z OBOJ. STRON

CZWARTEK 21 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWĘ RYBAKOWSKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 15
18.00 – ZA + HALINĘ SIPEREK W 1 ROCZ. ŚM. BOLESŁAWA I MARIANNĘ KĘPKĘ I ZM. Z RODZINY

PIĄTEK 22 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FLORIANNĘ SINICKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ REGINEUSZA, WIESŁAWA, WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONA I STEFANA LORYŚ, AGNIESZKĘ I ZENONA MRÓZ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO RUTKOWSKICH
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 16

SOBOTA 23 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ.POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 17
18.00 – ZA + HELMUT SAMORAJCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 24 III 2019R. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU 8.00 – ZA + JANA I MONIKĘ GAWARTOWSKICH ORAZ BRATA ALFREDA
10.00 – ZA + MARIANA BERNACKIEGO W 8 ROCZ. ŚM. I STEFANA BERNACKIEGO
11.30 – ZA + HERMENEGILDA I STANISŁAWĘ OSTROWSKICH
11.30 – ZA + JÓZEFA BERNACKIEGO W 14 ROCZ. ŚM. WERONIKĘ I WŁODZIMIERZA BERNACKICH ORAZ DZIADKÓW
13.00 – ZA + HELENĘ FAJKOWSKĄ W 9 ROCZ. ŚM. ORAZ ZYGMUNTA I RYSZARDA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JANA SEKUŁA
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G.
Dodano 24 Mar 2019 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl