× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje

NIEDZIELA 27 I 2019R. TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ ANDRZEJA KWAŚNY W 2 ROCZ. ŚM. ORAZ
TADEUSZA KWAŚNY
8.00 – ZA +TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.2
10.00 – ZA + RODZICÓW: ZOFIĘ GRUDNIEWSKĄ W 11 ROCZ.
ŚM. STANISŁAWA GRUDNIEWSKIEGO W 30 ROCZ. ŚM.
MARIANNĘ GRUDNIEWSKĄ ORAZ ROZALIĘ CZERWIŃSKĄ
11.30 – ZA + HALINĘ JASTRZĘBSKĄ – INT. OD MIESZKAŃCÓW
MIROWA
13.00 – ZA + ANZELMA KUCHTA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
13.00 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ Z OKAZJI URODZIN
18.00 – ZA + KAZIMIERZA KASZUBA W 12 ROCZ. ŚM. I ZM. Z
RODZINY: FIJAŁKOWSKICH I KASZUBÓW
PONIEDZIAŁEK 28 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.3
WTOREK 29 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.4
ŚRODA 30 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.5
18.00 – ZA + WERONIKĘ BERNACKĄ W 20 ROCZ. ŚM. JÓZEFA I
WŁODZIMIERZA BERNACKICH ORAZ EDWARDA
KAPITAŃSKIEGO
CZWARTEK 31 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO,
PREZBITERA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.6
18.00 – ZA + FRANCISZKA GAŁKOWSKIEGO W ROCZ. ŚM.
PIĄTEK 01 II 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – INTENCJA WOLNA
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.7
18.00 – ZA + FELIKSA BURCZY W 30 DNIU PO POGRZEBIE
SOBOTA 02 II 2019R. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
6.30 – ZA + TADEUSZA I ANDRZEJA KWAŚNY ORAZ JANA I
STEFANA RYBKA
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.8
18.00 – ZA OJCZYZNĘ I POJEDNANIE, UZDROWIENIE
LUDZKICH SERC I PODĄŻANIE KU PRAWDZIE – INT. OD
ŻYWEGO RÓŻAŃCA NASZEJ PARAFI
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN
NIEDZIELA 03 II 2019R. CZWARTA NIEDZIELA
ZWYKŁA
7.00 –ZA+ KAZIMIERZA STARZYK
8.00 – ZA +MARIANA I JAN SAWICCY ORAZ ROZALIĘ I
WŁADYSŁAWA WASUNG, ANASTAZJĘ I TADEUSZA
OSTROWSKICH
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.9
10.00 – ZA + MAJCHER PIOTR I BOLESŁAWA MAJCHER
11.30 – ZA + REGINĘ JASTRZĘBSKĄ – INT. OD MIESZKAŃCÓW
MIROWA
13.00 – ZA + JANA I JANINĘ PEPLIŃSKICH I DZIADKÓW Z
OBOJ. STRON
13.00 – ZA + TERESĘ PIEKARSKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ
LEONA PIEKARSKIEGO
18.00 – W INT. JUBILATÓW: LEOKADI I MIECZYSŁAWA
WRÓBEL Z OKAZJI 60 ROCZ. SAKRAMETU MAŁŻEŃSTWA Z
PODZIĘKOWANIEM BOGU ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O
DALSZE ZDROWIE I OPIEKĘ.
Dodano 27 Jan 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 20 I 2019 R. DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
8.00 – ZA + WIESŁAWĘ PAŁKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. ORAZ GERARDA, LECHA, PIOTRA, JANUSZA PAŁKOWSKICH
10.00 – ZA +ZYGMUNTA TOSIK ORAZ IRENĘ I LESŁAWA MIZIOŁEK
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + JADWIGĘ SADOWSKĄ, MARIANNĘ TEODORCZYK
13.00 – ZA + BERNARDA ŻURALSKIEGO, RAFAŁA ZAKRZEWSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ALEKSANDRA I WERONIKĘ GRZANKOWSKICH ORAZ MAGDALENĘ I MIROSŁAWA JAWORSKICH
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ I ZENONA MRÓZ, FLORIANNĘ, REGINEUSZA, WIESŁAWA I WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONĘ I STEFANA LORYŚ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO SŁODKOWSKICH

PONIEDZIAŁEK 21 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA +MARIANA SŁODKOWSKIEGO W 21 ROCZ. ŚM.

WTOREK 22 I 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + SABINĘ Z OKAZJI URODZIN

ŚRODA 23 I 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ

CZWARTEK 24 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ WALERIĘ OLEWIŃSKĄ
18.00 – O BOŻE BŁ. DLA EWY I MARIANA KAZIK W 32 ROCZ. ŚLUBU

PIĄTEK 25 I 2019 R. ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL, BRACI, BRATOWE ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 26 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. BISKUPÓW: TYMOTEUSZA I TYTUSA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.1
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 27 I 2019 R. TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ ANDRZEJA KWAŚNY W 2 ROCZ. ŚM. ORAZ TADEUSZA KWAŚNY
8.00 – ZA +TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.2
10.00 – ZA + RODZICÓW: ZOFIĘ GRUDNIEWSKĄ W 11 ROCZ. ŚM. STANISŁAWA GRUDNIEWSKIEGO W 30 ROCZ. ŚM. MARIANNĘ GRUDNIEWSKĄ ORAZ ROZALIĘ CZERWIŃSKĄ
11.30 – ZA + HALINĘ JASTRZĘBSKĄ – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + ANZELMA KUCHTA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
13.00 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ Z OKAZJI URODZIN
18.00 – ZA + KAZIMIERZA KASZUBA W 12 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY: FIJAŁKOWSKICH I KASZUBÓW
Dodano 20 Jan 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 13 I 2019R. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
7.00 –ZA+ RODZICÓW: KAZIMIERĘ I JERZEGO SADOWSKICH ORAZ BRATA STANISŁAWA
8.00 – ZA + FELIKSA JAKUBIAK, RODZICÓW: MONIKĘ I ALEKSANDRA SOMMER JANINĘ I FRANCISZKA JAKUBIAK ORAZ ZM. Z RODZINY SOMMER I TOMASZEWSKICH
10.00 – ZA + RODZINY: JACEWICZÓW, NOWIKÓW, SMITROWICZÓW, RAZMUKÓW ORAZ TRUSIKÓW
10.00 – ZA + ANDRZEJA I RENATĘ SKONIECZNYCH
10.00 – ZA + JULIĘ, CZESŁAWA, TERESĘ, HALINĘ, SMOLIŃSKICH ORAZ TADEUSZA I MARKA I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + MARIANNĘ SZAŁACH W 21 ROCZ. ŚM. EDWARDA SZAŁACH ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
13.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O SZCZĘŚLIWĄ WIECZNOŚĆ DLA ZMARŁCH: HENRYKA POKORY ORAZ RODZICÓW: DOMINIKĘ I MICHAŁA POKORÓW
ORAZ RODZICÓW: STANISŁAWĘ I STEFANA PERKÓW
18.00 – ZA + EWĘ MĄKOSA W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ MARIANA MĄKOSA

PONIEDZIAŁEK 14 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + SABINĘ I WŁADYSŁAWĘ

WTOREK 15 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ O DALSZĄ OPIEKĘ BOŻĄ DLA KRYSTYNY W 90 ROCZ. URODZIN

ŚRODA 16 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + BERNARDA BORYCZKO W ROCZ. ŚM.

CZWARTEK 17 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO, OPATA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + TERESĘ I HIERONIMA KOŁODZIEJSKICH

PIĄTEK 18 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JANINĘ KUCHARCZYK W 20 ROCZ. ŚM. JÓZEFA KUCHARCZYK I RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 19 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + ALEKSANDRA LAMPKOWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 20 I 2019R. II NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
8.00 – ZA + WIESŁAWĘ PAŁKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. ORAZ GERARDA, LECHA PIOTRA, JANUSZA PAŁKOWSKICH
10.00 – ZA +ZYGMUNTA TOSIK ORAZ IRENĘ I LESŁAWA MIZIOŁEK
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + JADWIGĘ SADOWSKĄ, MARIANNĘ TEODORCZUK
13.00 – ZA + BERNARDA ŻURALSKIEGO, RAFAŁA ZAKRZEWSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ALEKSANDRA I WERONIKĘ GRZANKOWSKICH ORAZ MAGDALENĘ I MIROSŁAWA JAWORSKICH
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ I LEONA MRÓZ, FLORIANNĘ, REGINEUSZA, WIESŁAWA I WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONĘ I STEFANA LORYŚ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO SŁODKOWSKICH
Dodano 14 Jan 2019 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl