× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 24 III 2019R. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + JANA I MONIKĘ GAWARTOWSKICH ORAZ BRATA ALFREDA
10.00 – ZA + MARIANA BERNACKIEGO W 8 ROCZ. ŚM. I STEFANA BERNACKIEGO
11.30 – ZA + HERMENEGILDA I STANISŁAWĘ OSTROWSKICH
11.30 – ZA + JÓZEFA BERNACKIEGO W 14 ROCZ. ŚM. WERONIKĘ I WŁODZIMIERZA BERNACKICH ORAZ DZIADKÓW
13.00 – ZA + HELENĘ FAJKOWSKĄ W 10 ROCZ. ŚM. ORAZ ZYGMUNTA I RYSZARDA ORAZ ZDZISŁAWA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JANA SEKUŁA
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 18

PONIEDZIAŁEK 25 III 2019R. UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 19
18.00 – W INT. MARIANNY W DNIU IMIENIN I 90 -URODZIN DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O ZDROWIE I DALSZĄ OPIEKĘ BOŻĄ
18.00 – ZA + MATEUSZA KOWALSKIEGO W 27 ROCZ. URODZIN
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ STANISŁAWA, STEFANA I BOLESŁAWA PIETRZYK

WTOREK 26 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 20
18.00 – ZA + MAŁGORZATĘ ŚLIWA ORAZ JÓZEFĘ I FRANCISZKA, KRYSTYNĘ KOSEK, ERWINA KOLASKA I FELIKSA CZAJA

ŚRODA 27 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 21
18.00 – ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ZENONA CZARNOTA W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. Z RODZINY CZARNOTA I ŚWIDERSKICH

CZWARTEK 28 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 22
18.00 – ZA + MARIĘ SUCHCICKĄ W 10 ROCZ. ŚM. ORAZ JANA SUCHCICKIEGO W 5 ROCZ. ŚM.

PIĄTEK 29 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FRANCISZKA KRASNOPOLSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 23

SOBOTA 30 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + HELENĘ I STANISŁAWA
18.00 – ZA + TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 24
18.00 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO W ROCZNICĘ 24 URODZIN
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 31 III 2019R. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ TERESĘ GUTFRAŃSKĄ DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + ANNĘ SŁODKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. I CZESŁAWA SŁODKOWSKIEGO RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RYSZARDA
10.00 – ZA + ELŻBIETĘ JĘDRZEJEWSKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ MIECZYSŁAWA
11.30 – ZA +ZM. Z RODZINY MAZELLA I CHUDZIŃSKICH ORAZ PIOTRA I MICHAŁA ZIOŁA
13.00 – ZA + KAZIMIERZA MOLENDA
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G.25
18.00 – ZA + JÓZEFA KUCHARCZYKA
Dodano 24 Mar 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 17 III 2019R. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ AGNIESZKĘ, EDWINA, JANA ORAZ ANDRZEJA RAMCZYK
8.00 – ZA + KRYSTYNĘ I ANASTAZEGO KONEFAŁ ORAZ WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY KONEFAŁ I KOWNACKICH
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU IMIENIN 11.30 – ZA + JÓZEFA PAWEŁEK ORAZ ZM, Z RODZINY TARASÓW I PAWEŁEK
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 11
13.00 – ZA + JÓZEFA CHRZĄSTEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO I WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY CHRZĄSTKÓW I SKONIECZNYCH
18.00 – ZA + TADEUSZA, STANISŁAWĘ, I LONGINA PAŁKA, EDMUNDA SZYSZKOWSKIEGO

PONIEDZIAŁEK 18 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 12
18.00 – ZA + MARIANNĘ STELLMACH W 30 DNIU PO POGRZEBIE

WTOREK 19 III 2019R. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA
6.30 – ZA + BOLESŁWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 13
18.00 – ZA + JÓZEFA WOJTAS ORAZ RODZICÓW I
RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON

ŚRODA 20 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU 18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 14
18.00 – ZA +JÓZEFA MAZURKIEWICZ W ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW I SIOSTRY Z OBOJ. STRON

CZWARTEK 21 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWĘ RYBAKOWSKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 15
18.00 – ZA + HALINĘ SIPEREK W 1 ROCZ. ŚM. BOLESŁAWA I MARIANNĘ KĘPKĘ I ZM. Z RODZINY

PIĄTEK 22 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FLORIANNĘ SINICKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ REGINEUSZA, WIESŁAWA, WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONA I STEFANA LORYŚ, AGNIESZKĘ I ZENONA MRÓZ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO RUTKOWSKICH
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 16

SOBOTA 23 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ.POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G. 17
18.00 – ZA + HELMUT SAMORAJCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 24 III 2019R. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ BOLESŁAWA MAJCHER DAR OD UCZ. POGRZEBU 8.00 – ZA + JANA I MONIKĘ GAWARTOWSKICH ORAZ BRATA ALFREDA
10.00 – ZA + MARIANA BERNACKIEGO W 8 ROCZ. ŚM. I STEFANA BERNACKIEGO
11.30 – ZA + HERMENEGILDA I STANISŁAWĘ OSTROWSKICH
11.30 – ZA + JÓZEFA BERNACKIEGO W 14 ROCZ. ŚM. WERONIKĘ I WŁODZIMIERZA BERNACKICH ORAZ DZIADKÓW
13.00 – ZA + HELENĘ FAJKOWSKĄ W 9 ROCZ. ŚM. ORAZ ZYGMUNTA I RYSZARDA
13.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JANA SEKUŁA
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWEK W.M.G.
Dodano 24 Mar 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 10 III 2019 R. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ JANA OPAŁKA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + MARTĘ I JERZEGO DUŃCZYK, TEŚCIÓW DEONIZĘ I STANISŁAWA KOWNACKICH I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + BARBARĘ MIROWSKĄ W 6 ROCZ. ŚM.
10.00 – ZA + TADEUSZA BARTOSZA W 1 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁKA, RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + WŁADYSŁAWA, ZBIGNIEWA I ROZALIĘ LECHOWSKICH ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 4
18.00 – ZA + KLAUDIĘ HARBACZEWSKĄ W 20 ROCZ. ŚM. ORAZ FRANCISZKA WOJCIECHA, TOMASZA I ZM. Z RODZINY DYJA ORAZ IRENĘ I GRZEGORZA
18.00 – ZA + JANA KOWALSKIEGO W 30 DNIU PO POGRZEBU

PONIEDZIAŁEK 11 III 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JANA OPAŁKA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 5
18.00 – ZA + GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I ZM. Z RODZINY
18.00 – MSZA ŚW. W 72 ROCZ. WYZWOLENIA NOWEGO STAWU, O BŁ. BOŻE DLA MIESZKAŃCÓW I POKÓJ NA ŚWIECIE

WTOREK 12 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JANA OPAŁKA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 6
18.00 – ZA + CZESŁAWA MIZIOŁEK W 30 DNIU PO POGRZEBIE

ŚRODA 13 III 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JANA RAMCZYKA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 7
18.00 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ I ZM. Z RODZINY KONEFAŁ

CZWARTEK 14 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JANA RAMCZYKA - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + REGINĘ I WACŁAWA BABCIAK
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 8

PIĄTEK 15 III 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JERZEGO KĘPIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + IRENĘ SZWEDA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 9

SOBOTA 16 III 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JERZEGO KĘPIŃSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 10
18.00 – O BOŻE BŁ. DLA TOMASZA Z OKAZJI 40 ROCZNICY URODZIN I Z PROŚBĄ O OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA CAŁEJ RODZINY
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 17 III 2019 R. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 –ZA+ AGNIESZKĘ, EDWINA, JANA ORAZ ANDRZEJA ADAMCZYK
8.00 – ZA + KRYSTYNĘ I ANASTAZEGO KONEFAŁ ORAZ WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY KONEFAŁ I KOWNACKICH
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W DNIU IMIENIN
11.30 – ZA + JÓZEFA PAWEŁEK ORAZ ZN, Z RODZINY TARASÓW I PAWEŁEK
13.00 – ZA + MICHAŁA SIWKA W.M.G. 11
13.00 – ZA + JÓZEFA CHRZĄSTEK, RODZICÓW, RODZEŃSTWO I WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY CHRZĄSTKÓW I SKONIECZNYCH
18.00 – ZA + TADEUSZA, STANISŁAWĘ, I LONGINA PAŁKA, EDMUNDA SZYSZKOWSKIEGO
Dodano 11 Mar 2019 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl