× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 23 IX 2018R. DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 10
10.00 – ZA+ BOGUCHWAŁĘ SAWICKĄ, ANDRZEJA SAWICKIEGO, JADWIGĘ
MIGOWSKĄ I BRONISŁAWA CYBULSKIEGO
10.00 – ZA+ JANA MIKŁASZ
11.30 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO
13.00 – ZA+ GERARDA BAKHAUS I RODZ. Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + FRANCISZKA GROS W 3 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + STEFANA KACZOREK, JÓZEFA I ANIELĘ KORYCKICH

PONIEDZIAŁEK 24 IX 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 11
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA

WTOREK 25 IX 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 12
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ ZM. Z RODZINY PASZKOWSKICH I OSTROWSKICH

ŚRODA 26 IX 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 13
18.00 – ZA +KRYSTYNĘ JAWORSKĄ W 2 ROCZ. ŚM. ORAZ SŁAWOMIRA JAWORSKIEGO

CZWARTEK 27 IX 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO, PREZBITERA
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI DLA TERESY PAŁKA W DNIU URODZIN I IMIENIN
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 14

PIĄTEK 28 IX 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA
6.30 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 15
18.00 – ZA +WERONIKĘ I BOLESŁAWA RINGWELSKICH, ROMANA HETKO ZBIGNIEWA ŻUKOWSKIEGO, MARIĘ I FRANCISZKA MIKOS

SOBOTA 29 IX 2018R. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW: MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
6.30 – ZA + RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + IWONĘ STAWCZYK DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 16
18.00 – ZA + HELENĘ PAWELCZYK W 11. ROCZ. ŚM.
19.00 MSZA ŚW. W AGAPE- ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 30 IX 2018R. DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ RYSZARDA NIEWADOMSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + RODZICÓW Z OBOJ. STRON HELENĘ I MARCELEGO KUKLIŃSKICH, STANISŁAWĘ I JANA KALKOWSKICH
10.00 – O BOŻE BŁ. I ZDROWIE DLA RODZINY WILIŃSKICH I KAŁUZIŃSKICH
10.00 – O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA MIECZYSŁAWA DELEKTA ORAZ ZA ELŻBIETĘ, RODZEŃSTWO I WNUKÓW
11.30 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 17
13.00 – ZA+ MARIANNĘ JANKE I JÓZEFA JANKE I RODZ. Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JADWIGĘ LIKARZ – INT. OD MIESZKAŃCÓW
18.00 – ZA + ROMANA KARAŚ W 4 ROCZ. ŚM. TADEUSZA BARANOWSKIEGO I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + ANDRZEJA JANA RAMCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
Dodano 25 Sep 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 16 IX 2018 R. DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
7.00 –ZA+ GRZEGORZA TUŁOWIECKIEGO I LEONA KONEFAŁ
8.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA + GENOWEFĘ I ZYGMUNTA NOWACZYŃSKICH I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA+ MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + KAZIMIERZA BUJANOWSKIEGO W 26 ROCZ. ŚM. ORAZ PIOTRA ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO I ZM.Z RODZINY: BROWARCZYKÓW I BUJANOWSKICH
13.00 – ZA+ LESZKA I MIECZYSŁAWA MIŚKIEWICZ I RODZ. Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 3
18.00 – ZA + DANUTĘ GOSSA W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PONIEDZIAŁEK 17 IX 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 4
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ KASICA W 30 DNIU PO POGRZEBIE

WTOREK 18 IX 2018R. ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI ZAKONNIKA PATRONA POLSKI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FELIKSA KULETA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 5

ŚRODA 19 IX 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 6
18.00 – ZA + JÓZEFA FLORCZYŃSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON

CZWARTEK 20 IX 2018 R. WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW: ANDRZEJA KIM TAEGON, PREZBITERA I TOWARZYSZY
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ STACHOWICZ W 5 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 7

PIĄTEK 21 IX 2018 R. ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 8

SOBOTA 22 IX 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
11.00 – ODPUST PARAFIALNY
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 9
18.00 – ZA + JANA STANISŁAWA OPAŁKA W 30 DNIU PO POGRZEBIE

NIEDZIELA 23 IX 2018 R. DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 10
10.00 – ZA+ BOGUCHWAŁĘ SAWICKĄ, ANDRZEJA SAWICKIEGO, JADWIGĘ MIGOWSKĄ I BRONISŁAWA CYBULSKIEGO
10.00 – ZA+ JANA MIKŁASZ
11.30 – ZA + ARKA GÓRSKIEGO
13.00 – ZA+ GERARDA BAKHAUS I RODZ. Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + FRANCISZKA GROS W 3 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + STEFANA KACZOREK, JÓZEFA I ANIELĘ KORYCKICH
Dodano 16 Sep 2018 przez Redaktor
NIEDZIELA 09 IX 2018R. DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ STANISŁAWA MIKUŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + STANISŁAWĘ, DOMINIKA SAWICKICH, EMILIĘ I STANISŁAWA ORAZ STANISŁAWA I STANISŁAWĘ, OLGĘ Z RODZINY KRASIŃSKICH LESZKA I JANUSZA
8.00 – ZA + GERARDA SPRADA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
10.00 – ZA+ WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 25
10.00 – ZA+ RODZICÓW ŁUCJĘ I STEFANA KOWALKOWSKICH ORAZ HERTĘ I ALEKSANDRA PTASZCZUK
11.30 – ZA + FELIKSA JAKUBIAK NA PAMIĄTKĘ 89 URODZIN
13.00 – MSZA ŚW. DOŻYNKOWA
18.00 – ZA + JANA KASZUBA W 9 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY KASZUBA HULEWICZ, SIWEK, BUJNO I ŁYDZIŃSKICH
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W 30 DNIU PO POGRZEBIE

PONIEDZIAŁEK 10 IX 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + STANISŁAWA MIKUŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 26
18.00 – ZA + STANISŁAWA PAWELCZYKA W 34 ROCZ. ŚM.

WTOREK 11 IX 2018R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + GIZELĘ I RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I ZM. Z RODZINY
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 27

ŚRODA 12 IX 2018 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 28
18.00 – ZA + SŁAWOMIRA CHMIELECKIEGO, KRYSTYNĘ I LESZKA MŁODZIŃSKICH, HUBERTA GRUNAU, BARBARĘ BIEŃ I CAŁĄ RODZINĘ CHMIELECKICH

CZWARTEK 13 IX 2018R. WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + REGINĘ PETAL W 1 ROCZ. ŚM.
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 29

PIĄTEK 14 IX 2018R. ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ W. M. G. 30
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 1

SOBOTA 15 IX 2018R. WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY BOLESNEJ
6.30 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 2
18.00 – ZA + LUIZĘ KOTLEWSKĄ W 1 ROCZ. ŚM.
19.00 MSZA ŚW. W AGAPE- ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 16 IX 2018R. DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ JÓZEFA DOMAGAŁA DAR OD UCZ. POGRZEBU
7.00 –ZA+ GRZEGORZA TUŁOWIECKIEGO I LEONA KONEFAŁ
8.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA + GENOWEFĘ I ZYGMUNTA NOWACZYŃSKICH I DZIADKÓW Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA+ MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + KAZIMIERZA BUJANOWSKIEGO W 26 ROCZ. ŚM. ORAZ PIOTRA ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO I ZM. Z RODZINY: BROWARCZYKÓW I BUJANOWSKICH
13.00 – ZA+ LESZKA I MIECZYSŁAWA MIŚKIEWICZ I RODZ. Z OBOJ. STRON
18.00 – ZA + DOMINIKA ORZOŁEK W. M.G. 3
18.00 – ZA + DANUTĘ GOSSA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
Dodano 09 Sep 2018 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl