× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 19 V 2019 R. V NIEDZIELA WIELKANOCY
7.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 19
8.00 – ZA + JÓZEFA KUCHARCZYK W 5 ROCZ. ŚM. JANINĘ KUCHARCZYK I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
10.00– ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
10.00– ZA + ARKA GÓRSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM.
10.00– ZA + ANASTAZEGO I KRYSTYNĘ KONEFAŁ ORAZ WSZYSTKICH ZM. Z RODZINY KONEFAŁ I KOWNACKICH
11.30 – ZA + RYSZARDA I CECYLIĘ KOT I ZM. Z RODZINY
13.00– ZA + MICHAŁA SIWEK W DNIU URODZIN I O ŻYCIE WIECZNE
18.00– ZA + ANZELMA KUCHTA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00– ZA + LESZKA LEGUTKO ORAZ ZM. Z RODZINY LEGUTKO

PONIEDZIAŁEK 20 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ANZELMA KUCHTA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 20
18.00 – ZA + RODZICÓW Z OBOJ. STRON, BRATA MIECZYSŁAWA, MĘŻA PAWŁA ŁAPIŃSKIEGO I ZM. Z RODZINY

WTOREK 21 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ANZELMA KUCHTA DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + RODZICÓW: ANTONINĘ I JANA GĄGOL ORAZ RODZEŃSTWO: KAZIMIERZA I TEOFILA
18. 00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 21

ŚRODA 22 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + FELIKSA BURCZY DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 ZA + KAMILĘ KŁOSOWSKĄ W 30 DNIU PO POGRZEBU
18.00– ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 22
18.00– ZA + APOLONIĘ CIEŚLIK W 4 ROCZ. ŚM.

CZWARTEK 23 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + FELIKSA BURCZY - DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 23
18.00 – ZA + STANISŁAWĘ STRZELCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – DZIĘKCZYNNA ZA SZCZĘŚLIWIE ZDANE EGZAMINY

PIĄTEK 24 V 2019 R. WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH
6.30 – ZA + FELIKSA BURCZY DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 24
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ JÓZEFA PYTKA

SOBOTA 25 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + BRONISŁAWĘ POŁOM ORAZ SIOSTRY : WALERIĘ I ADELĘ ORAZ RODZICÓW
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 25
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ HELENĘ KOMOROWSKĄ, MICHAŁA BRONISŁAWĘ PASZKOWSKICH
19.00 – MSZA ŚW. W AGAPE

NIEDZIELA 26 V 2019 R. VI NIEDZIELA WIELKANOCY
7.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 26
8.00 – ZA + MARIANA FURĘ W 3 ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00– ZA + HELENĘ PAWELCZYK W DNIU URODZIN I W DNIU MATKI
11.30 – ZA + JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY
13.00– MSZA ŚWIĘTA PRYMICYJNA KS. PIOTRA CHMURY
18.00– O BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MATKI NAJŚ. DLA GABRYSI W 5 ROCZ. URODZIN
Dodano 23 May 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 28 IV 2019 R. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
7.00 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA ANTONIEGO I MARIE ORAZ JÓZEFA I AGNIESZKĘ BETOWIE, TOMASZA I JANA KORYCKICH
10.00 – ZA + APOLONIĘ ROGOWSKĄ ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + FRANCISZKA MAKIŁA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I GERTRUDĘ
11.30 – ZA + FRĄCZEK MARIANNĘ ZM. MĘŻA I SYNA ORAZ FRONTCZAK REGINĘ I CZESŁAWA I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁA W 1 ROCZ. ŚM.
15.00 – GODZINA MIŁOSIERDZIA
18.00 – ZA + ANASTAZJĘ I WINCENTEGO, MARIANNĘ I PAWŁA OSTROWSKICH ORAZ MARIANNĘ I JANA SKARŻYŃSKICH

PONIEDZIAŁEK 29 IV 2019 R. UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I DIECEZJI ELBLĄSKIEJ
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWA BARTOS W 30 DNIU PO POGRZEBIE WTOREK 30 IV 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI

WTOREK 30 IV 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ERINĘ JĘDRASIEWICZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ JĘDRASIK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – JUBILATÓW JÓZEFA I CZESŁAWĘ Z OKAZJI 50 ROCZNICY SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA Z PODZIĘKOWANIEM BOGU ZA OTRZYMANE ŁASKI

ŚRODA 1 V 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ERINĘ JĘDRASIEWICZ DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – INT. KOŁA BIBLIJNEGO: ZA OPIEKĘ I OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O BŁ. MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY DLA LESZKA I IRENY ORAZ ZA WSZYSTKIE DZIECI CZŁONKÓW RODZIN KOŁA BIBLIJNEGO
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 1

CZWARTEK 2 V 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO
6.30 – ZA + ERINĘ JĘDRASIEWICZ DAR OD UCZ. POGRZBU
18.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 2
18.00 – ZA + ANIELĘ GRAD

PIĄTEK 3 V 2019 R. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI GŁÓWNEJ PATRONKI POLSK
7.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 3
8.00 – ZA + ERINĘ JĘDRASIEWICZ DAR OD UCZ.POGRZEBU
10.00 – ZA + RYSZARDA NIEWIADOMSKIEGO W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
10.00 – ZA + KRYSTYNĘ KOT W ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + ZOFIĘ I PAWŁA RÓŻALSKICH I WERONIKĘ I JÓZEFA WRÓBEL
13.00 – W INT. OJCZYZNY
13.00 – ZA + RAFAŁA ZAKRZEWSKIEGO W ROCZ. ŚM. JEGO BRATA JACKA RODZICÓW I BERNARDA ŻURALSKIEGO
13.00 – ZA + DANUTĘ SŁODKOWSKĄ W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ JEJ MĘŻA HENRYKA SŁODKOWSKIEGO
18.00 – ZA + RODZICÓW Z OBOJ. STRON BIERNATÓW I SZELBRACIKOWSKICH BRATA JANA I ROMANA

SOBOTA 4 V 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA, MĘCZENNIKA
6.30 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 4
18.00 – ZA + EDMUNDA PELOWSKIEGO ORAZ JEGO BRACI: PAWŁA, JANA I HENRYKA
18.00 – ZA + O ŁASKĘ NIEBA DLA TERESY KLOFCZYŃSKIEJ I ZM. Z RODZINY RÓŻAŃCOWEJ
19.00 – MSZA ŚW. W AGAPE

5 V 2019 R. TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY
7.00 – ZA + ADAMA MYSZKA W.M.G. 5
8.00 – ZA + ZOFIĘ NALEJSKĄ W ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY
10.00– ZA + FLORIANNĘ, REGINEUSZA, WIESŁAWA, WŁADYSŁAWĘ SINICKICH LEONA I STEFANA LORYŚ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH ORAZ MROZÓW
10.00– ZA + STANISŁAWĘ, STANISŁAWA I MAGDALENĘ KACPRZAK ORAZ HELENĘ I STANISŁAWA TOMANIAK I KRYSTYNĘ KULIGOWSKĄ
11.30– DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA HELENY W 85 ROCZ. URODZIN
13.00– ZA + MAGDALENĘ I MIROSŁAWA JAWORSKICH ORAZ ALEKSANDRA I WERONIKĘ GRZANKOWSKICH
13.00 – MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA OD BARBARY ZA 82 LATA ŻYCIA I ZA MATKĘ MARIANNĘ
18.00– ZA + STANISŁAWA WISOWSKIEGO W 5 ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW I BRONISŁAWĘ I JANA KUŁAGA
Dodano 28 Apr 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 21 III 2019R. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.00 – MSZA ŚW. REZUREKCJYJNA – ZA PARAFIAN
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + NATALIĘ KOWALCZYK
11.30 – ZA + JERZEGO BERNACKIEGO W ROCZ. ŚM. JANA, EDMUNDA, RODZICÓW ORAZ ANNĘ
13.00 – ZA + ANTONIEGO JACHYM I RODZEŃSTWO, RODZICÓW Z OBOJ. STRON ORAZ GAŁKA ZOFIĘ I NIERADKA JAN
18.00 – ZA + SABINĘ I WŁADYSŁAWĘ

PONIEDZIAŁEK 22 IV 2019 R. PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY
7.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – DZIĘKCZYNNA ZA OTRZYMANE ŁASKI DLA JANKA W DNIU URODZIN Z PROŚBĄ O DALSZE BŁ. BOŻE I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ
10.00 – ZA + ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO ORAZ STEFANIĘ I WŁADYSŁAWA PIECH I KATARZYNĘ I KAZIMIERZA PRZYŁOŻYŃSKICH
11.30 – ZA + NORBERTA HAK W 7 ROCZ. ŚM. ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO
13.00 – ZA + DANUTĘ SONNTAG ORAZ ZM. Z RODZINY
13.00 – ZA + KRYSTYNĘ STARZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE
18.00 – ZA + DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA MARYLĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
18.00 – ZA + MICHAŁA ZACHARCZYK W 30 DNIU PO POGRZEBIE

WTOREK 23 IV 2019 R. WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + FELIKSA KUBERA W ROCZ. ŚM. ORAZ TERESĘ I BARBARĘ KUBERA
18.00 – ZA + IRENĘ SZWEDA – INT. OD SĄSIADÓW

ŚRODA 24 IV 2019 R. ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA KRZYSZTOFA I ROMULADA
18.00 – ZA + JERZEGO SIUDAK Z OKAZJI URODZIN I IMIENIN
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA W 7 ROCZ. URODZIN

CZWARTEK 25 IV 2019 R. CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
6.30 – O ZDROWIE I BŁ. BOŻE DLA KRZYSZTOFA I ROMULADA
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL ORAZ KAZIMIERZA I ANTONIEGO OLESIŃSKICH
18.00 – ZA + IRENĘ SZWEDA – INT. OD SĄSIADÓW

PIĄTEK 26 IV 2019 R. PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + KRYSTYNĘ MŁODZIŃSKĄ W 6 ROCZ. ŚM. ORAZ ZM. Z RODZINY MŁODZIŃSKICH I SŁAWOMIRA CHMIELECKIEGO I ZM. Z RODZINY BIENIÓW
18.00 – ZA + JANA PRZYŁOŻYŃSKIEGO

SOBOTA 27 IV 2019 R. SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY
6.30 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + STANISŁAWA ŻAŁOBA W ROCZ. ŚM. O PRZEBACZENIE WIN DOCZESNYCH I ZM. Z RODZINY

NIEDZIELA 28 IV 2019 R. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
7.00 – ZA + MARIANNĘ SZARMACH DAR OD UCZ. POGRZEBU
8.00 – ZA + DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ZA ANTONIEGO I MARIE ORAZ JÓZEFA I AGNIESZKĘ BETOWIE, TOMASZA I JANA KORYCKICH
10.00 – ZA + APOLONIĘ ROGOWSKĄ ORAZ RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STRON
10.00 – ZA + FRANCISZKA MAKIŁA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I GERTRUDĘ
11.30 – ZA + FRĄCZEK MARIANNĘ ZM. MĘŻA I SYNA ORAZ FRONTCZAK REGINĘ I CZESŁAWA I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + JÓZEFA DOMAGAŁĘ W 1 ROCZ. ŚM.
15.00 – KORONKA W GODZINIE MIŁOSIERDZIA
18.00 – ZA + ANASTAZJĘ I WINCENTEGO, MARIANNĘ I PAWŁA OSTROWSKICH ORAZ MARIANNĘ I JANA SKARŻYŃSKICH
Dodano 25 Apr 2019 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl