× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
NIEDZIELA 20 I 2019 R. DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
8.00 – ZA + WIESŁAWĘ PAŁKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. ORAZ GERARDA, LECHA, PIOTRA, JANUSZA PAŁKOWSKICH
10.00 – ZA +ZYGMUNTA TOSIK ORAZ IRENĘ I LESŁAWA MIZIOŁEK
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + JADWIGĘ SADOWSKĄ, MARIANNĘ TEODORCZYK
13.00 – ZA + BERNARDA ŻURALSKIEGO, RAFAŁA ZAKRZEWSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ALEKSANDRA I WERONIKĘ GRZANKOWSKICH ORAZ MAGDALENĘ I MIROSŁAWA JAWORSKICH
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ I ZENONA MRÓZ, FLORIANNĘ, REGINEUSZA, WIESŁAWA I WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONĘ I STEFANA LORYŚ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO SŁODKOWSKICH

PONIEDZIAŁEK 21 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA +MARIANA SŁODKOWSKIEGO W 21 ROCZ. ŚM.

WTOREK 22 I 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + SABINĘ Z OKAZJI URODZIN

ŚRODA 23 I 2019 R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ

CZWARTEK 24 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + KRZYSZTOFA SEKUŁA ORAZ WALERIĘ OLEWIŃSKĄ
18.00 – O BOŻE BŁ. DLA EWY I MARIANA KAZIK W 32 ROCZ. ŚLUBU

PIĄTEK 25 I 2019 R. ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JADWIGĘ GĄGOL, BRACI, BRATOWE ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 26 I 2019 R. WSPOMNIENIE ŚW. BISKUPÓW: TYMOTEUSZA I TYTUSA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.1
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 27 I 2019 R. TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ ANDRZEJA KWAŚNY W 2 ROCZ. ŚM. ORAZ TADEUSZA KWAŚNY
8.00 – ZA +TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
10.00 – ZA + JACKA ZAKRZEWSKIEGO W.M.G.2
10.00 – ZA + RODZICÓW: ZOFIĘ GRUDNIEWSKĄ W 11 ROCZ. ŚM. STANISŁAWA GRUDNIEWSKIEGO W 30 ROCZ. ŚM. MARIANNĘ GRUDNIEWSKĄ ORAZ ROZALIĘ CZERWIŃSKĄ
11.30 – ZA + HALINĘ JASTRZĘBSKĄ – INT. OD MIESZKAŃCÓW MIROWA
13.00 – ZA + ANZELMA KUCHTA W 30 DNIU PO POGRZEBIE
13.00 – ZA + MIROSŁAWA BARTOSZ Z OKAZJI URODZIN
18.00 – ZA + KAZIMIERZA KASZUBA W 12 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY: FIJAŁKOWSKICH I KASZUBÓW
Dodano 20 Jan 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 13 I 2019R. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
7.00 –ZA+ RODZICÓW: KAZIMIERĘ I JERZEGO SADOWSKICH ORAZ BRATA STANISŁAWA
8.00 – ZA + FELIKSA JAKUBIAK, RODZICÓW: MONIKĘ I ALEKSANDRA SOMMER JANINĘ I FRANCISZKA JAKUBIAK ORAZ ZM. Z RODZINY SOMMER I TOMASZEWSKICH
10.00 – ZA + RODZINY: JACEWICZÓW, NOWIKÓW, SMITROWICZÓW, RAZMUKÓW ORAZ TRUSIKÓW
10.00 – ZA + ANDRZEJA I RENATĘ SKONIECZNYCH
10.00 – ZA + JULIĘ, CZESŁAWA, TERESĘ, HALINĘ, SMOLIŃSKICH ORAZ TADEUSZA I MARKA I ZM. Z RODZINY
11.30 – ZA + MARIANNĘ SZAŁACH W 21 ROCZ. ŚM. EDWARDA SZAŁACH ORAZ RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
13.00 – DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO O SZCZĘŚLIWĄ WIECZNOŚĆ DLA ZMARŁCH: HENRYKA POKORY ORAZ RODZICÓW: DOMINIKĘ I MICHAŁA POKORÓW
ORAZ RODZICÓW: STANISŁAWĘ I STEFANA PERKÓW
18.00 – ZA + EWĘ MĄKOSA W 1 ROCZ. ŚM. ORAZ MARIANA MĄKOSA

PONIEDZIAŁEK 14 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + SABINĘ I WŁADYSŁAWĘ

WTOREK 15 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ O DALSZĄ OPIEKĘ BOŻĄ DLA KRYSTYNY W 90 ROCZ. URODZIN

ŚRODA 16 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + BERNARDA BORYCZKO W ROCZ. ŚM.

CZWARTEK 17 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO, OPATA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + TERESĘ I HIERONIMA KOŁODZIEJSKICH

PIĄTEK 18 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + JANINĘ KUCHARCZYK W 20 ROCZ. ŚM. JÓZEFA KUCHARCZYK I RODZICÓW Z OBOJ. STRON

SOBOTA 19 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA
6.30 – ZA + TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
18.00 – ZA + ALEKSANDRA LAMPKOWSKIEGO W 2 ROCZ. ŚM.
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 20 I 2019R. II NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 –ZA+ TERESĘ KLOFCZYŃSKĄ
8.00 – ZA + WIESŁAWĘ PAŁKOWSKĄ W ROCZ. ŚM. ORAZ GERARDA, LECHA PIOTRA, JANUSZA PAŁKOWSKICH
10.00 – ZA +ZYGMUNTA TOSIK ORAZ IRENĘ I LESŁAWA MIZIOŁEK
10.00 – ZA + MONIKĘ SANIEWSKĄ
11.30 – ZA + JADWIGĘ SADOWSKĄ, MARIANNĘ TEODORCZUK
13.00 – ZA + BERNARDA ŻURALSKIEGO, RAFAŁA ZAKRZEWSKIEGO I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
13.00 – ZA + ALEKSANDRA I WERONIKĘ GRZANKOWSKICH ORAZ MAGDALENĘ I MIROSŁAWA JAWORSKICH
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ I LEONA MRÓZ, FLORIANNĘ, REGINEUSZA, WIESŁAWA I WŁADYSŁAWĘ SINICKICH, LEONĘ I STEFANA LORYŚ, KAZIMIERĘ I CZESŁAWA OSTROWSKICH, BRONISŁAWĘ I ANTONIEGO SŁODKOWSKICH
Dodano 14 Jan 2019 przez Redaktor
NIEDZIELA 30 XII 2018R. ŚWIĘTO ŚW. RODZINY - JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
7.00 –ZA + STEFANA BERNACKIEGO W 4 ROCZ. ŚM.
8.00 – ZA + MOLESZTAK ANIELĘ, WARSZEWSKIEGO BOGDANA I BIZUNOWICZ TERESĘ
10.00 – ZA + FELIKSA JAKUBIAK W 2 ROCZ. ŚM.
11.30 – ZA + IGNACEGO KONEFAŁ DAR OD UCZ. POGRZEBU
13.00 – ZA + PIOTRA WOLAK
18.00 – ZA + FRANCISZKA DZWONKOWSKIEGO W 13 ROCZ. ŚM. I ZM. RODZICÓW ANASTAZJE I TEODORA, ZM. GERTRUDĘ I JULIANA DZWONKOWSKICH

PONIEDZIAŁEK 31 XII 2018R. OKTAWA BOŻEGO NARODZENIA
6.30 – ZA + JANA, EUGENIĘ, STANISŁAWA I EDMUNDA
18.00 – MSZA ŚW. DZIEKCZYNNO-BŁAGALNA ZA ROK 2018

WTOREK 01 I 2019R. UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
8.00 – OPATRZNOŚCI BOŻEJ I MIŁOSIERDZIU BOŻEMU SYNÓW SEBASTIANA I ROBERTA
10.00 – ZA + MĘŻA MIECZYSŁAWA OGÓREK I RODZICÓW Z OBOJ. STRON
11.30 – ZA + BRONISŁAWĘ BUJANOWSKĄ – INT. OD CÓRKI I WNUKÓW
13.00 – ZA + MARIANA KRUPSKIEGO W ROCZ. ŚM. – INT. OD ŻONY I DZIECI
18.00 – ZA + AGNIESZKĘ KĄDEL I SYNA JERZEGO I ZM. RODZ. Z OBOJ. STRON I RODZEŃSTWO

ŚRODA 02 I 2019R. WSPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU BISKUPÓW I DOKTORÓW KOŚCIOŁA
6.30 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – INT. KOŁA BIBLIJNEGO: O ZDROWIE DLA JANKA I CZŁONKÓW KOŁA BIBLIJNEGO

CZWARTEK 03 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
06.30 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + Z RODZINY KOWNACKICH, SAWICKICH I PAPUŻYŃSKICH

PIĄTEK 04 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – ZA + WŁADYSŁAWA OLEŚ

SOBOTA 05 I 2019R. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 – ZA + ZDZISŁAWA SZALKOWSKIEGO DAR OD UCZ. POGRZEBU
18.00 – O ZDROWIE I OPIEKĘ BOŻĄ PRZEZ WSTAWIENNICTWO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ DLA JANINY I JEJ MĘŻA ORAZ DLA RODZIN KOŁA RÓŻAŃCOWEGO
19.00 – MSZA ŚWIĘTA W AGAPE – ZA PARAFIAN

NIEDZIELA 06 I 2019R. UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
7.00 – ZA + HELENĘ I DOMINIKA SKARŻYŃSKICH ORAZ DOMINIKA ZARĘBĘ
8.00 - ZA + SABINĘ I JÓZEFA
10.00 – ZA + MAGDALENĘ, FRANCISZKA I PIOTRA KOWNACKICH ORAZ ZM. Z RODZINY KONEFAŁ I KOWNACKICH
10.00 – ZA + MARIANA I JANA SIMIŁOWSKICH ORAZ ZM. Z RODZINY SIMIŁOWSKICH I MAKSYMINKO
11.00 – ZA + JULIANNĘ I STEFANA IGNACKICH ORAZ STANISŁAWĘ I HERMENEGILDA OSTROWSKICH
13.00 – ZA + TADEUSZA SZKUTNIK
18.00 – ZA + ZOFIĘ CHMIELECKĄ W 1 ROCZ. ŚM. I ZM. Z RODZINY
Dodano 03 Jan 2019 przez Redaktor

Nowsze ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl