× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 X 2022
7.00 - ZA †RODZICÓW I †Z RODZINY SMOLIŃSKICH
8.00 - ZA †JERZEGO RYLING W 1 R. ŚM., RODZICÓW I BRATA KRZYSZTOFA
10.00 - ZA PARAFIAN
11.30 - ZA †JACKA ZAKRZEWSKIEGO I †Z RODZIN ZAKRZEWSKICH, CYMAŃSKICH
13.00 - ZA †ZYGMUNTA MYSZKA W 18 R. ŚM., STEFANIĘ, ADAMA I †Z RODZINY
18.00 - ZA †DANIELĘ, WACŁAWA BAJEROWSKICH, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
PONIEDZIAŁEK 31 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †HELENĘ POSIADAŁA
18.00 - ZA †ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
18.00 - ZA †KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO, SYNA ANTONIEGO, TADUESZA, ZENONA I †Z RODZINY
WTOREK 1 XI 2022 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 - ZA †RODZICÓW HELENĘ, JULIANA WILCZYŃSKICH, DZIADKÓW STEFANIĘ, JANA WISOWSKICH, KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 - ZA †ADAMA OPAŁKA W ROCZ. ŚM.
12.00 - MSZA ŚW. NA CMENTARZU
ŚRODA 2 XI 2022 DZIEŃ ZADUSZNY
10.00 - ZA †ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO, KATARZYNĘ, KAZIMIERZA PRZYŁOŻYŃSKICH, STEFANIĘ I WŁADYSŁAWA PIECH; †ROBERTA, FRANCISZKA GAŁKOWSKICH, ANNĘ, JANA, JÓZEFA REPIŃSKICH, ZYGFRYDA SCHEONHOF
18.00 - ZA †CZŁONKINIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA
18.00 - MSZA ŚW. SKŁADKOWA
CZWARTEK 3 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †NATALIĘ OPAŁKA, SYNÓW - OD JOANNY I PAWŁA CHUDZIKÓW
18.00 - ZA †EWĘ, STEFANA, MARIĘ I JANA NIEWCZAS, FRANCISZKĘ BRUNONA BELECKICH
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 1
PIĄTEK 4 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOREMEUSZA
6.30 - ZA †GENOWEFĘ KATINAS DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †JADWIGĘ WOLAK
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
SOBOTA 5 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †GENOWEFĘ KATINAS DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †ZBIGNIEWA, BENEDYKTA BUDZIŃSKICH, RODZEŃSTWO I RODZICÓW Z OB. STR.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 3
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 XI 2022
7.00 - ZA †MIECZYSŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W 1 R. ŚM., HELENĘ, DOMINIKA SKARŻYŃSKICH, DIONIZĘ, STANISŁAWA, REGINE KOWNACKICH, DANUTĘ PIETRUSZKĘ
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 4
10.00 - ZA †MARIĘ, JÓZEFA GAWLIK I †Z RODZIN GAWLIK I SURMA
11.30 - ZA †FRANCISZKA, EDMUNDA LIANA, ZUZANNĘ KOWAL I †Z RODZINY
13.00 - ZA †STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA, RODZICÓW Z OB. STR., BRACI ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
18.00 - ZA †WOJCIECHA CHMURA W 2 R. ŚM., MARIĘ CHMURA I †Z RODZIN CHMURA I STODUŚ
Dodano 31 Oct 2022 przez Redaktor
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 X 2022
7.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (29)
8.00 - ZA †STANISŁAWĘ, JÓZEFA, ZBIGNIEWA BERNACKICH I †Z RODZINY OSIJEWSKICH
10.00 - ZA †ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 8 R. ŚM., RODZICÓW Z OBOJ. STR., DZIADKÓW, SIOSTRĘ DANUTĘ I †Z RODZIN KOWNACKICH I BIELAWA
11.30 - ZA †APOLONIĘ I ADAMA CIEŚLIKÓW
13.00 - ZA †STANISŁAWA KULESZA W 9 R. ŚM.
18.00 - ZA †JANA SADŁOCHA W 20 R. ŚM., RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STR.
PONIEDZIAŁEK 24 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA PARAFIAN
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (30)
WTOREK 25 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 80 R. UR. STANISŁAWY, Z PODZIĘKOWANIEM ZA ŁASKI, Z PROŚBĄ O BOŻE BŁOG., OPIEKĘ MARYI ZDROWIE
18.00 - ZA †EDWARDA BIELIŃSKIEGO I †Z RODZINY
18.00 - ZA †KRZYSZTOFA KICIŃSKIEGO - INT. OD JÓZEFA KULASIK
ŚRODA 26 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †FRANCISZKĘ MAJCZYNA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †TOMASZA MARKS †Z RODZIN MARKS I KOZŁOWSKICH
18.00 - ZA †RENATĘ HADAJ W 1 ROCZ. ŚM.
CZWARTEK 27 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †FRANCISZKĘ MAJCZYNA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †RYSZARDA SKIERSKIEGO
18.00 - DZIĘKCZYNNA ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JÓZEFA ZA POMOC W REMONCIE
PIĄTEK 28 X 2022 ŚWIĘTO ŚW. SZYMONA I JUDY TADEUSZA
6.30 - ZA †FRANCISZKĘ MAJCZYNA DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †RYSZARDA SKIERSKIEGO W 2 R. ŚM.
18.00 - ZA †TADEUSZA, MARIĘ BARANOWSKICH, ROMANA KARAŚ I †Z RODZINY
SOBOTA 29 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †NATALIĘ OPAŁKA I JEJ SYNÓW - INT. OD JOANNY I PAWŁA CHUDZIK
18.00 - ZA †KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 16 R. ŚM., JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO, MAŁGORZATĘ BERNACKĄ I DZIADKÓW Z OB. STR.
18.00 - ZA †ZBIGNIEWA ADAMKIEWICZA I †Z RODZINY
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 X 2022
7.00 - ZA †RODZICÓW I †Z RODZINY SMOLIŃSKICH
8.00 - ZA †JERZEGO RYLING W 1 R. ŚM., RODZICÓW I BRATA KRZYSZTOFA
10.00 - ZA †ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
11.30 - ZA †JACKA ZAKRZEWSKIEGO I †Z RODZIN ZAKRZEWSKICH, CYMAŃSKICH
13.00 - ZA †ZYGMUNTA MYSZKA W 18 R. ŚM., STEFANIĘ, ADAMA I †Z RODZINY
18.00 - ZA †DANIELĘ, WACŁAWA, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
Dodano 22 Oct 2022 przez Redaktor
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 X 2022
7.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (22)
8.00 - ZA †FRANCISZKA, MAGDALENĘ, PIOTRA KOWNACKICH I †Z RODZINY KOWNACKICH I KONEFAŁ
10.00 - ZA †ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W 6 ROCZ. ŚM.
11.30 - ZA †BOLESŁAWA I JANUSZA GÓRSKICH W 13 ROCZ. ŚM.
13.00 - ZA †FRANCISZKA, EDMUNDA LIANA I †Z RODZINY
18.00 - ZA †WŁADYSŁAWA ZAJĄC W 9 ROCZ. ŚM.
PONIEDZIAŁEK 17 X 2022 WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO
6.30 - ZA †JERZEGO BRAJERSKIEGO W 1 R. ŚM.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (23)
WTOREK 18 X 2022 ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA
6.30 - ZA †ANNĘ MIŁOSZEWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (24)
ŚRODA 19 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †ANNĘ MIŁOSZEWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †JACKA, GRZEGORZA I †Z RODZIN JAROSZEWSKICH, SZCZEPAŃSKICH, BUKOWSKICH, WINNICKICH I NIEWCZASÓW
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (25)
CZWARTEK 20 X 2022 WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO
6.30 - ZA †ANNĘ MIŁOSZEWSKĄ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †HALINĘ I STANISŁAWA GRZYWIŃSKICH
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (26)
PIĄTEK 21 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †ALFONSA BORZYCH W 2 R. ŚM.
18.00 - MSZA POPOGRZEBOWA ZA †BOGDANA KĄKOL I GENOWEFĘ KATINAS
18.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (27)
SOBOTA 22 X 2022 WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II
6.30 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (28)
18.00 - ZA †BRONISŁAWA, ZOFIĘ, ZDZISŁAWA I TERESĘ STODUŚ
18.00 - ZA †SABINĘ W 4 ROCZ. ŚM.
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 X 2022
7.00 - WIELKA MSZA ŚW. GREG. ZA †KRZYSZTOFA CERAN (29)
8.00 - ZA †STANISŁAWĘ, JÓZEFA, ZBIGNIEWA BERNACKICH I †Z RODZINY OSIJEWSKICH
10.00 - ZA †ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 8 R. ŚM., RODZICÓW Z OBOJ. STR., DZIADKÓW, SIOSTRĘ DANUTĘ I †Z RODZIN KOWNACKICH I BIELAWA
11.30 - ZA †APOLONIĘ I ADAMA CIEŚLIK
13.00 - ZA †STANISŁAWA KULESZA W 9 ROCZ. ŚM.
18.00 - ZA †JANA SADŁOCHA W 20 ROCZ. ŚM., RODZICÓW I RODZEŃSTWO Z OBOJ. STR.
Dodano 19 Oct 2022 przez Redaktor

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl