× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 X 2023
7.00 – ZA +PARAFIAN
8.00 – ZA +JANA SIWKA W ROCZNICĘ ŚMIERCI ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY SIWKÓW, KASZUBÓW, ŁYDZIŃSKICH, BUJNO I CHULEWICZ
10.00 – ZA +ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
11.30 – ZA +KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 17 ROCZNICĘ ŚMIERCI, JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO, DZIADKÓW Z OBOJGA STRON ORAZ MAŁGORZATĘ BERNACKĄ
13.00 – ZA +RYSZARDA SKIERSKIEGO W 3 ROCZNICĘ ŚMIERCI
18.00 – ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I ZMARŁYCH Z RODZINY ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH

PONIEDZIAŁEK 30 X 2023

6.30 - ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 - ZA +KAZIMIERZA JANICKIEGO - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – +STANISŁAWĘ PAWEŁEK W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI, JÓZEFA PAWEŁEK ORAZ RODZICÓW Z OBOJGA STRON

WTOREK 31 X 2023
6.30 – ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +KAZIMIERZA JANICKIEGO - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO ORAZ SYNÓW: +TADEUSZA, ANTONIEGO, ZENONA I ZMARŁYCH Z RODZINY

ŚRODA 01 XI 2023 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 – ZA RODZICÓW: +HELENĘ I JULIANA WILCZYŃSKICH, DZIADKÓW: +STEFANIĘ I JANA WISOWSKICH ORAZ +KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 – ZA +ADOLFA I MIROSŁAWĘ KLIMZA, DZIADKÓW I BABCIE Z OBOJGA STRON, +TERESĘ KRUPIŃSKĄ I BARTKA
12.00 – MSZA ŚWIĘTA NA CMENTARZU ZA WSZYSTKICH TU SPOCZYWAJĄCYCH

CZWARTEK 02 XI 2023 DZIEŃ ZADUSZNY
10.00 – ZA +ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO, STEFANIĘ I WŁADYSŁAWA PIECH,KATARZYNĘ I KAZIMIERZA PRZYŁOŻYŃSKICH
10.00 – ZA +ANNĘ, JÓZEFA, HENRYKA I JANA REPIŃSKICH, ROBERTA GAŁKOWSKIEGO ORAZ FRANCISZKA I ZYGFRYDĘ SCHENHOF
18.00 – ZA +JADWIGĘ, ZDZISŁAWA, ANDRZEJA I KRZYSZTOFA PIWIŃSKICH
18.00 – MSZA ŚWIĘTA SKŁADKOWA Z PROCESJĄ ZA ZMARŁYCH

PIĄTEK 03 XI 2023

6.30 – ZA +ZOFIĘ BERNACKĄ– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +BRUNO ROMANOWSKIEGO– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – MSZA ŚWIĘTA GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA - 1
18.00 – O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE, POTRZEBNE ŁASKI I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA TADEUSZA

SOBOTA 04 XI 2023
6.30 - ZA +ZOFIĘ BERNACKĄ– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – INTENCJA RÓŻAŃCOWA:
18.00 - MSZA ŚWIĘTA GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA - 2

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05 XI 2023

7.00 – ZA +MIECZYSŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W 2 ROCZNICĘ ŚMIERCI, +HELENĘ I DOMINIKA SKARŻYŃSKICH, MARIANNĘ I JANA SKARŻYŃSKICH ORAZ +KAZIMIERĘ I WŁADYSŁAWA ZAWIERZENIEC
8.00 – MSZA ŚWIĘTA GREGORIAŃSKA SKŁADKOWA - 3
10.00 – ZA +JERZEGO RYLING, RODZICÓW ORAZ BRATA KRZYSZTOFA
11.30 – ZA +GRAŻYNĘ KAŁUZIŃSKĄ W 3 ROCZNICĘ ŚMIERCI
13.00 – ZA +ZBIGNIEWA I BENEDYKTA BUDZIŃSKICH, RODZICÓW Z OBOJGA STRON I RODZEŃSTWO
18.00 – ZA +HENRYKĘ I TADEUSZA KURGAN ORAZ STANISŁAWĘ TRACZYK
Dodano 31 Oct 2023 przez Redaktor
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 X 2023
7.00 – ZA +WŁADYSŁAWA BERNACKIEGO I HENRYKA W ROCZNICĘ ŚMIERCI
8.00 – ZA +STANISŁAWĘ, JÓZEFA I ZBIGNIEWA BERNACKICH ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY OSIJEWSKICH
10.00 – ZA +ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 9 ROCZNICĘ ŚMIERCI, RODZICÓW Z OBOJGA STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ I ZMARŁYCH Z RODZINY KOWNACKICH
I BIELAWA
10.00 – ZA +FRANCISZKA RASZEJA W 35 ROCZNICĘ ŚMIERCI I SETNĄ ROCZNICĘ URODZIN ORAZ MAMĘ ROZALIĘ I SIOSTRĘ DOROTĘ
11.30 – ZA +WERONIKĘ I IGNACEGO KONEFAŁ I ZMARŁYCH Z RODZINY BERNACKICH
13.00 – ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 19 ROCZNICĘ ŚMIERCI, STEFANIĘ I ADAMA MYSZKA ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA +SABINĘ W 5 ROCZNICĘ ŚMIERCI

PONIEDZIAŁEK 23 X 2023
6.30 - ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – +JANA, ZENOBIĘ I WŁADYSŁAWA KOSZELAK

WTOREK 24 X 2023
6.30 – ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +JAROSŁAWĘ SZABROW - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ O DALSZE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I OPIEKĘ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ DLA GRAŻYNY W 70 ROCZNICĘ URODZIN

ŚRODA 25 X 2023

6.30 – ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +JAROSŁAWĘ SZABROW - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +TADEUSZA I JÓZEFA CHRZĄSTEK

CZWARTEK 26 X 2023
6.30 – ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +JAROSŁAWĘ SZABROW - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +WŁODZIMIERZA TOPÓR W 10 ROCZNICĘ ŚMIERCI
18.00 – MSZA ŚWIĘTA POPOGRZEBOWA ZA +JAROSŁAWĘ SZABROW, +JÓZEFA SKARŻYŃSKIEGO, +ROMANA MOLSKIEGO

PIĄTEK 27 X 2023
6.30 – ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 – ZA +JAROSŁAWĘ SZABROW - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +ANTONIEGO JACHYM W 18 ROCZNICE ŚMIERCI

SOBOTA 28 X 2023
6.30 - ZA +ZOFIĘ KACZOREK– DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
6.30 - ZA +ROMANA MOLSKIEGO - DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +HALINĘ I STANISŁAWA GRZYWIŃSKICH ORAZ JANINĘ I KAROLA WITKOWSKICH

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 X 2023
7.00 – ZA +PARAFIAN
8.00 – ZA +JANA SIWKA W ROCZNICĘ ŚMIERCI ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY SIWKÓW, KASZUBÓW, ŁYDZIŃSKICH, BUJNO I CHULEWICZ
10.00 – ZA +ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
11.30 – ZA +KRYSTYNĘ LEWANDOWSKĄ W 17 ROCZNICĘ ŚMIERCI, JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO, DZIADKÓW Z OBOJGA STRON ORAZ MAŁGORZAT BERNACKĄ
13.00 – ZA +RYSZARDA SKIERSKIEGO W 3 ROCZNICĘ ŚMIERCI
18.00 – ZA +JACKA ZAKRZEWSKIEGO I ZMARŁYCH Z RODZINY ZAKRZEWSKICH I CYMAŃSKICH
Dodano 24 Oct 2023 przez Redaktor
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 X 2023
7.00 – ZA PARAFIAN
8.00 – ZA +FRANCISZKA, MAGDALENĘ I PIOTRA KOWNACKICH I WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZINY KOWANCKICH I KONEFAŁ
10.00 – ZA +ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO W 7 ROCZNICE ŚMIERCI
11.30 – ZA +BOLESŁAWA I JANUSZA GÓRSKICH W 14 ROCZNICE ŚMIERCI ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
13.00 – ZA +JÓZEFA ZIELIŃSKIEGFO W ROCZNICĘ ŚMIERCI
18.00 – ZA +STANISŁAWA WIECZORKIEWICZ

PONIEDZIAŁEK 16 X 2023
6.30 - ZA +RENATĘ RINGWELSKĄ – DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – +MAŁGORZATĘ ŚLIWA, JÓZEFĘ I FRANCISZKA, KRYSTYNĘ KOSEK, ZOFIĘ MARZIŃSKĄ, ERWINA KOLASKA ORAZ FELIKSA CZAJA

WTOREK 17 X 2023
6.30 – ZA +RENATĘ RINGWELSKĄ – DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +WITOLDA MACIĄG W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO

ŚRODA 18 X 2023
6.30 - ZA +TERESĘ O DAR MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŁASKĘ NIEBA
18.00 – MSZA ŚWIĘTA POPOGRZEBOWA ZA +JANINĘ ŻAŁOBA, +ZOFIĘ KACZOREK, +MARIĘ BERNACKĄ, +EDWARDA WASZKIEWICZA ORAZ +JÓZEFĘ SITOWSKĄ

CZWARTEK 19 X 2023

6.30 - ZA +JERZEGO WOLAK W 34 ROCZNICĘ ŚMIERCI, +ANTONIEGO I LUDWIKĘ BERNACKICH ORAZ BRACI I SIOSTRY Z OBOJGA STRON
18.00 – ZA +IRENĘ I TADEUSZA JACEWICZ

PIĄTEK 20 X 2023
6.30 – ZA +JANINĘ ŻAŁOBA – DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +MIECZYSŁAWA MISKIEWICZA, LESZKA MIŚKIEWICZA, DZIADKÓW ORAZ RODZICÓW Z OBOJGA STRON

SOBOTA 21 X 2023

6.30 - ZA +JANINĘ ŻAŁOBA – DAR OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU
18.00 – ZA +HALINĘ I FRANCISZKA DZWONKOWSKICH ORAZ RYSZARDA BRUCKIEGO
18.00 – ZA +HALINĘ I STANISŁAWA GRZYWIŃSKICH

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 X 2023
7.00 – ZA +WŁADYSŁAWA BERNACKIEGO I HENRYKA W ROCZNICĘ ŚMIERCI
8.00 – ZA +STANISŁAWĘ, JÓZEFA I ZBIGNIEWA BERNACKICH ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY OSIJEWSKICH
10.00 – ZA +ŻONĘ REGINĘ KOWNACKĄ W 9 ROCZNICĘ ŚMIERCI, RODZICÓW Z OBOJGA STRON, DZIADKÓW I SIOSTRĘ DANUTĘ I ZMARŁYCH Z RODZINY KOWNACKICH I BIELAWA
10.00 – ZA +FRANCISZKA RASZEJA W 35 ROCZNICĘ ŚMIERCI I SETNĄ ROCZNICĘ
URODZIN ORAZ MAMĘ ROZALIĘ I SIOSTRĘ DOROTĘ
11.30 – ZA +WERONIKĘ I IGNACEGO KONEFAŁ I ZMARŁYCH Z RODZINY BERNACKICH
13.00 – ZA +ZYGMUNTA MYSZKA W 19 ROCZNICĘ ŚMIERCI, STEFANIĘ I ADAMA MYSZKA ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY
18.00 – ZA +SABINĘ W 5 ROCZNICĘ ŚMIERCI
Dodano 24 Oct 2023 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl