× Strona główna Ogłoszenia Intencje Grupy duszpasterskie Msze św. i Nabożenstwa Galeria Dekanat Nowy Staw Kapituła Kolegiacka Polecane strony

Serdecznie witamy na stronie parafii pw. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie!

Intencje
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 XI 2022
7.00 - ZA †WŁADYSŁAWA, HENRYKA BERNACKICH I RODZICÓW Z OBOJ. STR.
8.00 - ZA †GRAŻYNĘ KAŁUZIŃSKĄ W 2 R. ŚM.
10.00 - ZA †JERZEGO GRZANKOWSKIEGO W 1 R. ŚM.
11.30 - ZA †JANUSZA BERNACKIEGO W 21 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
13.00 - ZA †HENRYKĘ PAWLAK W 14 R. ŚM. I MIECZYSŁAWA PAWLAK W 7 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 11
PONIEDZIAŁEK 14 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA PARAFIAN
18.00 - ZA †ELŻBIETĘ KAMIŃSKĄ W 1 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 12
WTOREK 15 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †BOGDANA KĄKOL DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †ŁUKASZA, ANTONINĘ, WŁADYSŁAWA, STANISŁAWĘ, ZDZISŁAWA, WIESŁAWA, STANISŁAWA I JANINĘ BARTOSÓW
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 13
ŚRODA 16 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †BOGDANA KĄKOL DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †ZBIGNIEWA BERNACKIEGO W 21 R. ŚM., RODZICÓW I ZBIGNIEWA ZABŁOCKIEGO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 14
CZWARTEK 17 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ
6.30 - ZA †BOGDANA KĄKOL DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 15
PIĄTEK 18 XI 2022 WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
6.30 - ZA †BOGDANA KĄKOL DAR OD UCZ. POG.
18.00 - MSZA POPOGRZEBOWA ZA †STANISŁAWĘ KOSZELAK, WACŁAWA GÓRKĘ I WITOLDA MACIĄGA
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 16
SOBOTA 19 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †GENOWEFĘ KUREK DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †ALEKSANDRA ŚMIERTKA W ROCZ. ŚM. I RODZICÓW Z OBOJ. STR.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 17
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA NIEDZIELA
20 XI 2022

7.00 - ZA †MIROSŁAWĘ SŁUPCZEWSKĄ W DNIU URODZIN
8.00 - ZA †MIECZYSŁAWA POLESZAK
10.00 - ZA †KRYSTYNĘ PIOTRAK W 9 R. ŚM. I †Z RODZINY
11.30 - ZA †JULIĘ PORASZKA W DNIU URODZIN
13.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 18
18.00 - ZA †BOGDANA PEKRUN W 2 R. ŚM. I †Z RODZINY
18.00 - MSZA POPOGRZEBOWA ZA †IRENĘ HAŁACZEK
Dodano 13 Nov 2022 przez Redaktor
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 XI 2022
7.00 - ZA †MIECZYSŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W 1 R. ŚM., HELENĘ, DOMINIKA SKARŻYŃSKICH, DIONIZĘ, STANISŁAWA, REGINE KOWNACKICH I DANUTĘ PIETRUSZKĘ
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 4
10.00 - ZA †MARIĘ, JÓZEFA GAWLIK I †Z RODZIN GAWLIK I SURMA
11.30 - ZA †FRANCISZKA, EDMUNDA LIANA, ZUZANNĘ KOWAL I †Z RODZINY
13.00 - ZA †STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA, RODZICÓW Z OB. STR., BRACI ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
18.00 - ZA †WOJCIECHA CHMURA W 2 R. ŚM., MARIĘ CHMURA I †Z RODZIN CHMURA I STODUŚ
PONIEDZIAŁEK 7 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †STEFANIĘ SKOWROŃ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 5
WTOREK 8 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †STEFANIĘ SKOWROŃ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †RODZINĘ FUSKÓW I KĘSIKÓW
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 6
ŚRODA 9 XI 2022 ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
6.30 - ZA †STEFANIĘ SKOWROŃ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - MSZA POPOGRZEBOWA ZA †BOŻENĘ BARTKOWSKĄ, STANISŁAWA BOROWIECKIEGO, ARKADIUSZA TRENDKIEWICZA I EDWARDA GOLICKIEGO
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 7
CZWARTEK 10 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO
6.30 - ZA †STEFANIĘ SKOWROŃ DAR OD UCZ. POG.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 8
PIĄTEK 11 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS
6.30 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 9
18.00 - ZA †GIZELĘ, RENATĘ KABECKIE, RODZICÓW I †Z RODZINY
18.00 - ZA †DOMINIKA ORZOŁEK, RODZICÓW Z OBOJ. STR. I RODZEŃSTWO
SOBOTA 12 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA
6.30 - ZA †KS. PIOTRA ŚWITAJSKIEGO
18.00 - ZA †JADWIGĘ, STANISŁAWA GĄGOL, DZIADKÓW MARIĘ, JÓZEFA KONECKICH, GENOWEFĘ, MARIĘ, BOLESŁAWA, KAZIMIERZA, TERESĘ GALICKICH I †Z RODZINY KONECKICH
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 10
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 XI 2022
7.00 - ZA †WŁADYSŁAWA, HENRYKA BERNACKICH I RODZICÓW Z OBOJ. STR.
8.00 - ZA †GRAŻYNĘ KAŁUZIŃSKĄ W 2 R. ŚM.
10.00 - ZA †JERZEGO GRZANKOWSKIEGO W 1 R. ŚM.
11.30 - ZA †JANUSZA BERNACKIEGO W 21 R. ŚM., STANISŁAWA BERNACKIEGO I STANISŁAWA ŻUKOWSKIEGO
13.00 - ZA †HENRYKĘ PAWLAK W 14 R. ŚM. I MIECZYSŁAWA PAWLAK W 7 R. ŚM.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 11
Dodano 06 Nov 2022 przez Redaktor
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 X 2022
7.00 - ZA †RODZICÓW I †Z RODZINY SMOLIŃSKICH
8.00 - ZA †JERZEGO RYLING W 1 R. ŚM., RODZICÓW I BRATA KRZYSZTOFA
10.00 - ZA PARAFIAN
11.30 - ZA †JACKA ZAKRZEWSKIEGO I †Z RODZIN ZAKRZEWSKICH, CYMAŃSKICH
13.00 - ZA †ZYGMUNTA MYSZKA W 18 R. ŚM., STEFANIĘ, ADAMA I †Z RODZINY
18.00 - ZA †DANIELĘ, WACŁAWA BAJEROWSKICH, DOROTĘ I WALDEMARA BAJEROWSKICH
PONIEDZIAŁEK 31 X 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †HELENĘ POSIADAŁA
18.00 - ZA †ANDRZEJA, KRZYSZTOFA, JADWIGĘ I ZDZISŁAWA PIWIŃSKICH
18.00 - ZA †KAZIMIERZA BIELAWSKIEGO, SYNA ANTONIEGO, TADUESZA, ZENONA I †Z RODZINY
WTOREK 1 XI 2022 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 - ZA †RODZICÓW HELENĘ, JULIANA WILCZYŃSKICH, DZIADKÓW STEFANIĘ, JANA WISOWSKICH, KATARZYNĘ I JÓZEFA WILCZYŃSKICH
10.00 - ZA †ADAMA OPAŁKA W ROCZ. ŚM.
12.00 - MSZA ŚW. NA CMENTARZU
ŚRODA 2 XI 2022 DZIEŃ ZADUSZNY
10.00 - ZA †ZBIGNIEWA PRZYŁOŻYŃSKIEGO, KATARZYNĘ, KAZIMIERZA PRZYŁOŻYŃSKICH, STEFANIĘ I WŁADYSŁAWA PIECH; †ROBERTA, FRANCISZKA GAŁKOWSKICH, ANNĘ, JANA, JÓZEFA REPIŃSKICH, ZYGFRYDA SCHEONHOF
18.00 - ZA †CZŁONKINIE ŻYWEGO RÓŻAŃCA
18.00 - MSZA ŚW. SKŁADKOWA
CZWARTEK 3 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †NATALIĘ OPAŁKA, SYNÓW - OD JOANNY I PAWŁA CHUDZIKÓW
18.00 - ZA †EWĘ, STEFANA, MARIĘ I JANA NIEWCZAS, FRANCISZKĘ BRUNONA BELECKICH
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 1
PIĄTEK 4 XI 2022 WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOREMEUSZA
6.30 - ZA †GENOWEFĘ KATINAS DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †JADWIGĘ WOLAK
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 2
SOBOTA 5 XI 2022 DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 - ZA †GENOWEFĘ KATINAS DAR OD UCZ. POG.
18.00 - ZA †ZBIGNIEWA, BENEDYKTA BUDZIŃSKICH, RODZEŃSTWO I RODZICÓW Z OB. STR.
18.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 3
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 XI 2022
7.00 - ZA †MIECZYSŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W 1 R. ŚM., HELENĘ, DOMINIKA SKARŻYŃSKICH, DIONIZĘ, STANISŁAWA, REGINE KOWNACKICH, DANUTĘ PIETRUSZKĘ
8.00 - GREGORIANKA SKŁADKOWA 4
10.00 - ZA †MARIĘ, JÓZEFA GAWLIK I †Z RODZIN GAWLIK I SURMA
11.30 - ZA †FRANCISZKA, EDMUNDA LIANA, ZUZANNĘ KOWAL I †Z RODZINY
13.00 - ZA †STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO, SYNA JÓZEFA, RODZICÓW Z OB. STR., BRACI ROMANA I WŁADYSŁAWA KOSEK
18.00 - ZA †WOJCIECHA CHMURA W 2 R. ŚM., MARIĘ CHMURA I †Z RODZIN CHMURA I STODUŚ
Dodano 31 Oct 2022 przez Redaktor

Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 Starsze

Powered by CuteNews


Kancelaria parafialna


Poniedziałek

800 - 1000

Wtorek i czwartek

1600 - 1700

Środa i piątek

800 - 1000
1600 - 1700

Msze święte


Dni powszednie:

630, 1800

Niedziele i święta:

700, 800, 1000, 1130, 1300, 1800

Liturgia dnia


Kontakt


82-230 Nowy Staw
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
55 271 51 68
www.kolegiatans.pl